Przygotowania i rozmowy związane z walką Conorem McGregorem z Floydem Mayweatherem Jr. trwają w najlepsze, jednak nadal nie ogłoszono oficjalnie, czy faktycznie do pojedynku dojdzie. Nadal nie wiadomo też kiedy ewentualnie Irlandczyk powróci do UFC, żeby tam stoczyć kolejną walkę MMA. Gunnar Nelson, kolega i wieloletni partner treningowy McGregora uważa, że jeśli Conor pokona Mayweathera, może już nie wrócić do UFC. W podcaście Submission Radio powiedział:

Nigdy nie wiadomo, co on zamierza dalej robić. Jeśli pokona Mayweathera, to szczerze powiedziawszy nie wiem, czy jeszcze kiedykolwiek zawalczy. Nie wiem tego, ale jestem w stanie wyobrazić sobie, że on odchodzi i robi coś zupełnie innego, szalonego.

Nelson dodał również, że trudno wyobrazić mu sobie kolejny szczyt jaki McGregor mógłby zdobyć.

On za każdym razem chce nowych, wielkich wyzwań. Jeśli więc pokona Mayweathera, po tym jak zdobył dwa pasy UFC, nie wiem co uzna za kolejne wyzwanie, za następny szczyt, który chciałby osiągnąć. Aktualnie nie widzę po co miałby wracać do UFC. Oczywiście zawsze znajdzie się jakiś powód, ale on będzie miał dziecko i trudno stwierdzić, co teraz planuje. Niezależnie od wszystkiego będzie bardzo bogatym człowiekiem. Może zechce znowu zawalczyć w boksie, bo tam zarobi więcej pieniędzy i to go bardziej będzie interesowało. Zobaczymy.

 

 

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.