O potencjalnej, już trzeciej walce Daniela Cormiera z Jonem Jonesem mówi się od dawna. Wygląda jednak na to, że mistrz wagi ciężkiej ma inne plany na swoje kolejne starcie i nie zamierza schodzić ponownie do kategorii półciężkiej. W programie The MMA Hour, Daniel Cormier jednoznacznie przedstawił swoje spojrzenie na kolejne pojedynki.

Sprawa walki z Lesnarem jest cały czas otwarta. Jeśli jednak on ze mną nie zawalczy, będę się bił ze Stipe Miocicem.

Cormier dodał również, że rozmawiał z Daną White’m o różnych pojedynkach, ale na razie chce się skupić na wadze ciężkiej.

Rozmawiałem z szefem o walce z Brockiem, Jonem Jonesem i innymi zawodnikami i powiedziałem wówczas, że jeśli to nie będzie Lesnar, to Stipe powinien być pierwszy. On na to zasłużył. Mówiłem o tym od początki. Jeśli zatem nie Lensar, to chcę walczyć ze Stipe i dać mu to, co mu się należy, czyli rewanżowe starcie o pas. Oczywiście znowu ze mną przegra, ale przynajmniej będzie miał kolejną szansę walki o pas.

16 KOMENTARZE

 1. Jon na koksie = bol dupy

  Walka z Lesnarem na koksie x3663346 = tak zrobmy to

  Lesnar na koksie wpadł tylko raz, JJ aż trzy+koka. Zresztą DC wspominał o tym, że on i Lesnar przed tym starciem mają być kontrolowani częściej niż kiedykolwiek, więc wierzy, że jak Brock przejdzie te testy to będzie czysty :crazy:

 2. Grubas obsrał się przed mistrzem i tyle. A Miocicowi gówno się należy po tych swoich tekstach.

  O jakich tekstach mówisz? Skoro takie czasy nastąpiły że JJ czy Cody dostają natychmiast rewanż to dlaczego Stipe ma nie dostać? Choć według mnie mógłby kogoś wziąć teraz na rozgrzewkę przed rewanzem

 3. Lesnar na koksie wpadł tylko raz, JJ aż trzy+koka. Zresztą DC wspominał o tym, że on i Lesnar przed tym starciem mają być kontrolowani częściej niż kiedykolwiek, więc wierzy, że jak Brock przejdzie te testy to będzie czysty :crazy:

  A ile razy Lesnar miał wpaść jak tylko raz było to wymagana na wszystkie jego walki 🙂 .

 4. Lesnar na koksie wpadł tylko raz, JJ aż trzy+koka. Zresztą DC wspominał o tym, że on i Lesnar przed tym starciem mają być kontrolowani częściej niż kiedykolwiek, więc wierzy, że jak Brock przejdzie te testy to będzie czysty :crazy:

  Wpadl raz bo walczyl tylko raz podczas kontraktu z USADA. Przeciez wiemy ze wpadnie i teraz albo beda sie musieli nagimnastykowac bardziej niz z Jonem zeby do tej walki doszlo i nie dodstal bana. Moze zrobia gale w jakiejs Panamie albo Gujanie czy gdziekolwiek gdzie go dopuszcza do walki z takim stezeniem koksu jakie ma. A Grubcio to hipokryta bo jak mozna wierzyc ze Lesnar odstawi koks.

 5. O jakich tekstach mówisz? Skoro takie czasy nastąpiły że JJ czy Cody dostają natychmiast rewanż to dlaczego Stipe ma nie dostać? Choć według mnie mógłby kogoś wziąć teraz na rozgrzewkę przed rewanzem

  Tego rewanżu nie ma wyłącznie przez opcję walki DC z Lesnarem. A Miocic nie musi walczyć, bo pracuje jako strażak i wystarczy, że napisze coś czasami na twitterze. Waga ciężka, wbrew pozorom to nie jest taka padaka, a rewanż DC-Miocic sprzedałby sie nawet lepiej niż pierwsza walka, trashtalk jest, kontrowersja jest – 500 k. Na pewno będzie więcej od DC-Lewis, może dlatego Grubasek tak się teraz rozmyślił.

 6. O jakich tekstach mówisz? Skoro takie czasy nastąpiły że JJ czy Cody dostają natychmiast rewanż to dlaczego Stipe ma nie dostać? Choć według mnie mógłby kogoś wziąć teraz na rozgrzewkę przed rewanzem

  Przypominam że Miocic krótko po wpierdolu stwierdził że klepie DC w 9 na 10 walkach…trochę powagi kwa…

 7. Przypominam że Miocic krótko po wpierdolu stwierdził że klepie DC w 9 na 10 walkach…trochę powagi kwa…

  No bo wygrywa 9/10, Pączek miał szczęście.

 8. Gdzie kurwa z tym Lesnarem, dawać starcie z Jonesem w ciężkiej. Zresztą nie rozumiem czemu Jon ma obawy przed pójściem w górę, powinien brać przykład od Nunes.

 9. Grubas obsrał się przed mistrzem i tyle.

  Przecież mistrz niedawno stwierdził, że nie pójdzie do ciężkiej, to kto tu się obsrał?? :DC:

 10. Przecież mistrz niedawno stwierdził, że nie pójdzie do ciężkiej, to kto tu się obsrał?? :DC:

  Ledwo zdobył pas w półciężkiej i ma iść do ciezkiej na walkę z gościem z którym wygrał dwa razy?::jondance::

 11. Ledwo zdobył pas w półciężkiej i ma iść do ciezkiej na walkę z gościem z którym wygrał dwa razy?::jondance::

  A czemu nie? Do zdobycia 2 pas, a w LHW nie ma już godnego przeciwnika.

 12. Propsy dla DC za że chce dać rewanż Miociciowi.Nie mana razie zawodników którzy zasłużyli na TSa więc to najlepsza opcja ze sportowego punktu widzenia.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.