Foto: Esther Lin/MMAFighting.com
Foto: Esther Lin/MMAFighting.com

Walka o mistrzostwo UFC pomiędzy Danielem Cormierem i Anthonym Johnsonem odbędzie się już 10 grudnia podczas gali UFC 206 w Toronto. Aktualny mistrz tuż po ogłoszeniu starcia zapowiedział, że nie zamierza w drugim pojedynku z Johnsonem używać swoich zapasów. Planuje za to go znokautować. W rozmowie z serwisem MMAjunkie, Anthony Johnson odniósł się do tych słów.

Wierzę, że jest człowiekiem, który dotrzymuje słowa. Wierzę, że będzie próbował wchodzić ze mną w wymiany, ale trzeba pamiętać o tym, że ostatecznie on jest zapaśnikiem. Zamierzam zmusić go do tego żeby chciał użyć swoich zapasów. Jeśli go trafię moim najlepszym ciosem, lepszym niż w naszej ostatnie walce, czekać go będzie długa noc. Nie mogę się doczekać żeby zobaczyć, co Daniel zrobi.  Nie mogę się doczekać też tego żeby zobaczyć, co ja zrobię jemu. To będzie bardzo interesujące. Zobaczymy co się wydarzy. Daniel tą mądry facet. Jeśli nie będzie wchodził w drogę moim pięściom i nogom, może to przeżyje.

Jonson powiedział również, że teraz jest inaczej nastawiony do walki niż poprzednim razem, gdy przegrał z Cormierem.

Jestem wygłodniały. Nie byłem taki podczas naszej pierwszej walki, ponieważ doszło do zmiany przeciwnika w ostatnie chwili i to mnie zaskoczyło. Tym razem nastawiam się tylko na walkę. Dlaczego miałbym się martwić tym, kim on jest? Dlaczego miałbym się martwić tłumem kibiców? Dlaczego miałbym się martwić całym szumem, który wzbudza to starcie? Chcę po prostu walczyć.

4 KOMENTARZE

  1. W pierwszej walce tez tafil, i co? No i nastepnie zostal zgwalcony przez Danielka.

  2. Ciekawe czy odnajdą kiedyś głowę cormiera po zderzeniu z pięścią Rumbla,ciekawe…..

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.