Dana White, szef UFC, jest zdania, że Nate Diaz zrobił bardzo dużo dla organizacji i jeśli zdecyduje się na odejście z firmy, to Dana będzie mu życzył samych sukcesów.

Podczas gali UFC 279 w walce wieczoru fani zobaczą starcie Khamzata Chimaeva z Nate’em Diazem. Przed walką dużo mówi się o tym, że starcie to będzie ostatnim bojem Nate’a Diaza w organizacji UFC. Podczas konferencji prasowej po gali z cyklu Contender Series Dana White odniósł się do tych informacji.

Ten dzieciak toczył dla nas niesamowite wojny w klatce i przez długi czas był ważną częścią tej firmy. Czego mógłbym chcieć więcej? Jeśli Nate jest gotowy do tego, aby to była jego ostatnia walka w UFC, życzę mu wszystkiego co najlepsze. Współpraca z braćmi była niezłą zabawą. Mieliśmy różne sytuacje, ale patrząc wstecz, bracia Diaz są legendami tego sportu i tej firmy.

Dana został zapytany również o to, jak zapatruje się na plany Diaza związane z założeniem własnej organizacji promującej walki.

Bardzo lubię Nate’a Diaza. Nie ważne czy ruszy z własną organizacją czy zawalczy dla kogoś innego, życzę mu wszystkiego najlepszego.

Nate Diaz ma na swoim koncie ponad 30 zawodowych walk. Do UFC wszedł z programu The Ultimate Fighter. Dla organizacji bije się od roku 2007. W oktagonie stoczył 26 pojedynków.

Aktualnie Diaz jest po dwóch przegranych. Ostatni raz zwyciężył w sierpniu roku 2019. W najbliższym boju, do którego dojdzie już 10 września, zmierzy się z Khamzatem Chimaevem.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

6 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of BogdanJanusz
BogdanJanusz

UFC
Middleweight

10,710 komentarzy 80,572 polubień

Dejna musiał mocną lepe dostać albo Nate stał nad nim gdy udzielał tego wywiadu

Odpowiedz polub

Avatar of Mario123
Mario123

BAMMA
Heavyweight

1,099 komentarzy 2,918 polubień
Avatar of Navio2.0
Navio2.0

ONE FC
Welterweight

2,444 komentarzy 2,807 polubień

4 runda, Nate trafia zmęczonego już kadyrowca ( tak jak kiedys McGregora). Ciapaty zaczyna pływac, pytanie czy przetrwa czy Nate go dobije.

Odpowiedz 1 Like

Avatar of Dijaz
Dijaz

Bellator
Bantamweight

3,963 komentarzy 8,382 polubień

Kurwa... to będzie ciężka przeprawa dla Diaza. Dawno nie bił się z takim skurwesynem. No nic, niech chociaż kilka slapów mu wsadzi.

Odpowiedz 2 polubień

Avatar of B.I.G Makumba
B.I.G Makumba

UFC
Middleweight

11,946 komentarzy 21,603 polubień

Nate prawie 40 lat a dalej jest dzieciakiem ze Stockton :penn:
Ale ujebania Conora to mu nigdy nie zapomni :beczka:

Odpowiedz polub

Avatar of GSPG
GSPG

BAMMA
Light Heavyweight

983 komentarzy 2,475 polubień

4 runda, Nate trafia zmęczonego już kadyrowca ( tak jak kiedys McGregora). Ciapaty zaczyna pływac, pytanie czy przetrwa czy Nate go dobije.

Nate zapierdoli mu wtedy stocktonslapa, wskaże na niego palcem i zacznie sie śmiać :DC:

Odpowiedz 2 polubień