O ewentualnym powrocie do oktagonu UFC Anthonego Johnsona mówiło się już pod koniec roku 2017. Ostatecznie jednak nic z tego nie wyszło, jednak popularny „Rumble” nadal nie wyklucza takiej możliwości. W audycji The Ariel Helwani MMA Show powiedział, że nie zamyka sobie drzwi do takiego powrotu.

Nigdy nie mów nigdy. Jeśli nadarzy się odpowiednia okazja, skorzystam z niej. Nie boję się walczyć z nikim.

Johnson dodał jednak, że może wrócić, ale za odpowiednią cenę.

Jeśli więc pojawiłaby się możliwość i odpowiednia kwota… Bywa jednak, że ludzie są sknerami. Jeśli jednak zostanę potraktowany dobrze, to odwdzięczę się tym samy i dam występ życia.

Anthony Johnson walczył po raz ostatni w kwietniu roku 2017. Zmierzył się wówczas z Danielem Cormierem i przegrał przez poddanie w drugiej rundzie starcia.

17 KOMENTARZE

 1. Zanim by znowu otrzymał pozwolenie na starty to by musiał przeczekac okres kwarantanny od USADA. Ile to tam jest? Pół roku?

 2. Zanim by znowu otrzymał pozwolenie na starty to by musiał przeczekac okres kwarantanny od USADA. Ile to tam jest? Pół roku?

  Patrzac na to jak teraz wyglada to u niego kwarantanna zeby wyzbyc sie koksu to z 5 lat by trwala

 3. Patrzac na to jak teraz wyglada to u niego kwarantanna zeby wyzbyc sie koksu to z 5 lat by trwala

  No albo nigdy jak u Obelixa. Chocilo mi o to, że on nie jest.takim nazwiskiem jak Jones, Conor czy Lesnar, że ludzie będą czekać rok czy dwa aż on wejdzie do walki . Na szybką promocję nie ma co liczyć bo musi się oczyścić przed walką. Nie wiem w jakiej sytuacji UFC by po niego sięgało zgadzając się na jego oczekiwania finansowe.

  Już prędzej wygaśnie mu kontrakt (pod warunkiem, że nie jest zamrożony na czas kiedy on nie ma licencji) i pójdzie gdzieś indziej.

 4. Wiedzialem ze czeka na odpowiedni momet by latwo zdobyc pas HW lub LHW

  Masz racje. Czeka, aż JJ będzie przy pasie:waldeklaugh:

 5. Smieszek kiedy wysylasz alkohol marcinosowi ? Facet wczoraj sie na ciebie skarzyl.

  Chędozony oplot który nie ma nawet tygodnia na forum będzie się mieszał w nieswoje sprawy:DC:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.