tai tuivas

Tai Tuivasa pnie się na szczyt wagi ciężkiej i chociaż ostatnio przegrał starcie z Ciryle Gane, Alexander Volkanovski jest zdania, że nie powinno go to zatrzymać w drodze po złoto.

Podczas pierwszej gali UFC w Paryżu, która odbyła się 3 września w Accor Arena, Tai Tuivasa po emocjonującym boju przegrał z Cirylem Gane.

Tai Tuivasa znajduje się dziś na czwartym miejscu rankingu wagi ciężkiej UFC, a zdaniem Alexandra Volkanovskiego, mistrza wagi piórkowej, ta jedna przegrana nie powinna przeszkodzić Tuivasie w dojściu do walki o pas. W rozmowie na kanale Fight Week Volkanovski powiedział:

Jego akcje ciągle rosną. Moim zdaniem ostatnia przegrana nie zmieniła w tym względzie wiele. Uważam, że on dostanie kolejną wielką walkę i cały czas będzie w pobliżu pasa. On ma znane nazwisko, fani go lubią i uwielbiają go oglądać w walce. Będą chcieli więc szybko zobaczyć go w starciu o pas, jeśli oczywiście on w najbliższym boju wygra, czego mu życzę.

Tai Tuivasa walczy dla UFC od roku 2017. Od roku 2020 pozostaje niepokonany. Przed ostatnią walkę był na fali pięciu wygranych z rzędu. Wszystkie te zwycięstwa zdobył przez nokaut. Siłą jego pięści ulegli: Stefan Struve, Harry Hunsucker, Greg Hardy, Augusto Sakai i Derrick Lewis.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

7 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of BogdanJanusz
BogdanJanusz

UFC
Middleweight

10,123 komentarzy 74,279 polubień

Brzuszek też rośnie, Tuivasa spoko gość i fajnie się go ogląda

Odpowiedz 8 polubień

Avatar of eltores
eltores

Jungle Fight
Featherweight

236 komentarzy 502 polubień

Tai to naprawdę spoko gość. Twardy łeb jest, pierdolnięcie w łapie jest, charyzma jest, walki przyjmuje, glupot nie gada. Do tego walczy mega widowisko i zawsze wychodzi z zamiarem napierdalania się. Faktycznie trudno gościa nie lubić

Odpowiedz 9 polubień

Avatar of Komentator Internetu
Komentator Internetu

KSW
Heavyweight

6,134 komentarzy 13,131 polubień

Ciężko w sumie gościa nie lubić. Poza klatką sprawia wrażenie typa z którym fajnie by się pogadało bo jest mega pozytywny. W klatce to gość, który ma łapy i łeb z betonu, niesamowite serce i charakter.

Odpowiedz 4 polubień

Avatar of Myshon
Myshon

ONE FC
Bantamweight

2,262 komentarzy 10,931 polubień

Tai, Guida, uwielbiam takich zawodników, zawsze świetne show i pozytywnie pierdolnięci

Odpowiedz 4 polubień

Avatar of PaulPGR
PaulPGR

UFC
Middleweight

11,506 komentarzy 46,214 polubień

Showman, sympatyczny gość z ktorym by się człowiek napił piwa i duże umiejętności. No kto wie czy nedługo nie dostanie walki o pas...

Odpowiedz 1 Like

Avatar of bassline9
bassline9

Legacy FC
Bantamweight

1,863 komentarzy 4,052 polubień

Showman, sympatyczny gość z ktorym by się człowiek napił piwa i duże umiejętności. No kto wie czy nedługo nie dostanie walki o pas...

Taa idziesz z nim na piwo, a później masz mokro w bucie.

Odpowiedz 2 polubień

Avatar of Myshon
Myshon

ONE FC
Bantamweight

2,262 komentarzy 10,931 polubień

Taa idziesz z nim na piwo, a później masz mokro w bucie.

Jak się umiesz bawić to on też :jarolaugh:

Odpowiedz polub