Jan Błachowicz (MMA 25-8), który 15 lutego stanie przed szansą zrewanżowania się za przegraną z rąk Coreya Andersona (MMA 13-4), przed nadchodzącą walką miał okazję trenować wspólnie z Tomaszem Narkunem, mistrzem KSW wagi półciężkiej.

Zobacz również: Zapowiedź gali UFC z Błachowiczem w roli głównej (WIDEO)

Po tym co zobaczył Tomasz na treningach z Jankiem, jest przekonany, że to właśnie Błachowicz jest faworytem zbliżającego się starcia, o czym powiedział w rozmowie z Maciejem Turskim dla serwisu Polsatsport.pl.

Sparowaliśmy sporo, zawsze to korzyść dla nas obu. Jakby nie było obaj należymy do czołówki w Polsce i Europie. Jeśli chodzi o sam pojedynek, stawiam Janka w roli faworyta. Myślę, że będzie zupełnie innym zawodnikiem.

Narkun dodał również, że to Janek będzie stroną atakującą w pojedynku z Andersonem.

Janek wygląda na bardzo zdeterminowanego i jest naprawdę głodny tej wygranej. Pamiętajmy, że to walka rewanżowa, a to zawsze wiąże się z dodatkowymi emocjami. To będzie zupełnie inny pojedynek. Teraz to Janek narzuci swój styl, będzie atakował i narzucał swoje tempo, więc zobaczymy Janka przynajmniej tak agresywnego jak walce z Rockholdem.

Cała rozmowa z Tomaszem Narkunem do zobaczenia tutaj.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.