jan błachowicz

Jan Błachowicz, mistrz UFC wagi półciężkiej, jest bliżej niż dalej końca kariery w MMA. Jak sam mówi chciałby walczyć jeszcze jakieś trzy, cztery lata. Wszystko zależy jednak od zdrowia i innych elementów.

Odpowiadając na pytania fanów na kanale TVP Sport, Błachowicz powiedział, ile jeszcze walk chciałby stoczyć w klatce.

Mam nadzieję, że z 10 na pewno. Bez problemu. Tak się czuję. Nie mam poważnych kontuzji, które gdzieś by mnie blokowały. Czuję się dobrze. Jestem przekonany, że się cały czas rozwijam, że cały czas łapię nowe myczki. Poprawiam wydolność, kondycję i siłę. A przede wszystkim cały czas czerpię z tego radość i przyjemność.

Błachowicz dodał też, że karierę sportową chciałby zakończyć w organizacji UFC. A jeżeli po jej zakończeniu miałby jeszcze działać w szeroko pojętym show biznesie, to może z ciekawości spróbowałby swoich sił w WWE.

Jan Błachowicz karierę w MMA rozpoczął w roku 2007. Do dziś stoczył 35 walk. Zdobył pasy mistrzowskie organizacji KSW i UFC. Mistrz swoją kolejną walkę chciałby stoczyć w marcu przyszłego roku. Na razie nie wiadomo kto będzie jego rywalem w tym boju. Opcje są dwie. Pierwsza to wspomniany Glover Teixeira, a druga to mistrz kategorii średniej, Israel Adesanya.

16 KOMENTARZE

 1. Największy plus, to że nie jest rozbity, mimo wieku i przebiegu. Ta długa kariera w KSW miała ten jeden plus, że Janka nie zdążyli rozbić. Podobnie Mamed, 40 lat i nie jest rozbity. A tacy Barao, Sanchez, JDS, Pettis – większość kariery w UFC, walcząc ciągle z topem i totalnie porozbijani.

 2. Największy plus, to że nie jest rozbity, mimo wieku i przebiegu. Ta długa kariera w KSW miała ten jeden plus, że Janka nie zdążyli rozbić. Podobnie Mamed, 40 lat i nie jest rozbity. A tacy Barao, Sanchez, JDS, Pettis – większość kariery w UFC, walcząc ciągle z topem i totalnie porozbijani.

  :kawulpokapoka:

  Juz niedługo, już za chwilę kawul odpali twittera czy tam insta z mentorskim tekstem:mamed:

 3. Fajnie by było jakby wrócił na koniec do KSW niczym Boruc do Legii, tak na jedną-dwie walki, żeby na spokojnie można było iść go zobaczyć w Polsce na żywo.

 4. Przecież był niedawno w Cieszynie na rynku i tam można było go zobaczyć na żywo. Jak do Cieszyna masz za daleko to mogłeś jechać do Warszawy na lotnisko na powitanie. :bayan:

 5. Przecież był niedawno w Cieszynie na rynku i tam można było go zobaczyć na żywo. Jak do Cieszyna masz za daleko to mogłeś jechać do Warszawy na lotnisko na powitanie. :bayan:

  W akcji kolego, w akcji.

 6. @Jacek Łosak ,czyżby jakiś reaktywowany tekst z końca zeszłego roku? :awesome:

  Mistrz swoją kolejną walkę chciałby stoczyć w marcu przyszłego roku.

  No z tego co wiadomo to tego roku:awesome:

  Na razie nie wiadomo kto będzie jego rywalem w tym boju. Opcje są dwie. Pierwsza to wspomniany Glover Teixeira, a druga to mistrz kategorii średniej, Israel Adesanya.

  No z tego co wiadomo to Adesanya :awesome:

 7. :razz:onymindfuck:Ile on planuje? Czy ile planuje Doris ? :muttley:

  Dorota raczej nie jest jak taki jeden co wysyła swoją zawodniczkę na kolejne wpierdole z chińskimi mutantami.

 8. Czyli w marcu ostatnia walka w LHW:frankapprove:

  Czyli w marcu ostatnia walka w LHW:frankapprove:

  Chyba dla Adesanyi

 9. cały czas łapię nowe myczki

  Widac pracę z Ajtujem.

  A Jano? Jak to Jano. Bedzie łamał szczęki szczekaczom jeszcze przez jakis czas. Głupek Adesanya jest następny, juz wkrotce

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.