Fot: Esther Lin / MMAFighting

Jan Błachowicz otrzymał kolejny, zasłużony bonus.

UFC wręczyło bonusy, nagradzające zawodników, którzy najlepiej zaprezentowali się w swoich starciach na gali UFC w Moskwie. Po tej gali bogatszych o dodatkowe 50 tysięcy dolarów jest czterech zawodników, którzy zostali wyróżnieni w następujących kategoriach:

 • „Występ Wieczoru”: Jan Błachowicz
 • „Występ Wieczoru”: Magomed Ankalaev
 • „Występ Wieczoru”: Alexey Oleinik
 • „Walka Wieczoru”: Petr Yan vs. Jin Soo Son (Son nie otrzyma bonusu, bo nie wypełnił wymaganego kontraktem limitu wagowego)

Pełne wyniki z wczorajszej gali dostępne są pod tym linkiem.

50 KOMENTARZE

 1. Oleyinik chyba za to, że jest z Rosji dostał, bo równie dobrze Hunt mógł go wcześniej skończyć cepem

 2. I tak ma być zawsze. Wiedźmin dostaje zlecenie, Wiedźmin zakurwia potwora, Wiedźmin dostaje hajs i chędoży panienki. POZDROOOOOOOOOOOOO JAAAAAAAAAAAAAN, nie rozpierdol na głupoty! Albo rozpierdol! Ciesz się życiem mordziaty!

 3. Promyk slonca na chmurnym, zwlaszcza ostastnimi czasy, niebie polskiego MMA. Co tam promyk, plomien tanczacy na kurchanach swoich wrogow 😉 Brawo Janek, brawo Joczu ! Wszystkim polecam obejrzenie walki z angielskim komentarzem i pochwalnymi peanami Outlowa na temat parteru Janka, poezja.

 4. Jano= :baldwinwhiskey:

  Sona szkoda, może wyłapał co nie miara ale jak na debiut i wzięcie walki na 4 tygodnie przed galą( stąd zapewne problemy ze zrobieniem wagi) to wykazał się naprawdę niesamowitą odpornością i wolą walki  a dzięki temu mogliśmy oglądać kapitalny pokaz boksu w wykonaniu Yana :antonio:

 5. No to trochę więcej niż w FEN i KSW, dobra moneta. Te 50k to więcej niż dostał za walkę?

  Obstawiam ze za walke 45 tys podstawy i 90 z bonusem za wygrana. 150 tys wlecialo. Moze 130 tys dolarow razem

 6. Obstawiam ze za walke 45 tys podstawy i 90 z bonusem za wygrana. 150 tys wlecialo. Moze 130 tys dolarow razem

  To z bonusem już zacna kasa. Chociaż to wciąż mniej więcej tyle co dostają niektóre Friki w KSW i pan Fikołkow. Trudno się dziwić, że Mamed został w KSW.

 7. Trudno się dziwić, że Mamed został w KSW.

  Ja zawszę patrzę na te wybory inaczej niż na wybory np. menedżera średniego szczebla. Ten idzie tylko za kasą i łatwą robotą. Sportowcy zaś mają (powinni mieć) żyłkę rywalizacji i chęci bycia najlepszymi, a to jest możliwe tylko podczas współzawodniczenia z najlepszymi.

 8. Ja zawszę patrzę na te wybory inaczej niż na wybory np. menedżera średniego szczebla. Ten idzie tylko za kasą i łatwą robotą. Sportowcy zaś mają (powinni mieć) żyłkę rywalizacji i chęci bycia najlepszymi, a to jest możliwe tylko podczas współzawodniczenia z najlepszymi.

  Oczywiście, też tak uważam. Ale też dostrzegam logikę wyboru pana Fikołkowa, u niego ekonomia wygrała ze sportem. Jak mówi klasyk "nie popieram, ale rozumiem".

 9. Oczywiście, też tak uważam. Ale też dostrzegam logikę wyboru pana Fikołkowa, u niego ekonomia wygrała ze sportem. Jak mówi klasyk "nie popieram, ale rozumiem".

  to policz ile razy do roku Mamed zgarnia te kokosy… Go figure!

 10. To z bonusem już zacna kasa. Chociaż to wciąż mniej więcej tyle co dostają niektóre Friki w KSW i pan Fikołkow. Trudno się dziwić, że Mamed został w KSW.

  To z 500 tys złociszy, może niektóre freaki tyle dostają ale Janek jak i większość zawodników nie mają szans na takie pieniądze w KSW nawet z pasem tej organizacji.

 11. To z bonusem już zacna kasa. Chociaż to wciąż mniej więcej tyle co dostają niektóre Friki w KSW i pan Fikołkow. Trudno się dziwić, że Mamed został w KSW.

  Tylko, że Janek w ciągu roku zgarnął taką kasę praktycznie 4 razy, a Mamed ledwie raz.

 12. Aby kosić taką kasę…

  trzeba trenować na najlepszym sprzęcie! Rekordowo użyteczne fantomy tylko z KRS1! 😉

  SPOILER

 13. to policz ile razy do roku Mamed zgarnia te kokosy… Go figure!

  Przez kilka lat dwie walki rocznie, teraz wiadomo, że zjazd do bazy. Do tego kasa od sponsorów. Zarobił w Polsce takie pieniądze o jakich w UFC by nawet nie mógł marzyć, bo tam byłby zwykłym przeciętniakiem walczącym o to żeby nie wylecieć z organizacji.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.