Jan Błachowicz w rozmowie z mmarocks.pl opowiada o pierwszych miesiącach po powrocie do Warszawy i o planowanym powrocie do walki w marcu 2016.

50 KOMENTARZE

 1. poczciwy chłopina z tego Janka;-) nic tylko trzymać kciuki za to żeby Janek w 2016 roku dał dobre i zwycięskie walki

 2. Ja w Janka wierzę cały czas, mam nadzieję, że wygra tym razem. Bo on nie jest słabym zawodnikiem, tylko mam wrażenie, że jakoś się blokuje i trudno wyczuć przyczynę. WAR BŁACHOWICZ!

 3. Chciałem o to spytać wcześniej, ale nie było jakoś odpowiedniego tematu, więc spytam teraz: czy przy ostatniej walce jaką stoczył Janek z Andersonem obowiązywały już nowe zasady antydopingowe czy nie? Nie sugeruje nic, tylko jestem ciekawy.

 4. Achort

  Chciałem o to spytać wcześniej, ale nie było jakoś odpowiedniego tematu, więc spytam teraz: czy przy ostatniej walce jaką stoczył Janek z Andersonem obowiązywały już nowe zasady antydopingowe czy nie? Nie sugeruje nic, tylko jestem ciekawy.

  Nowe testy były są od 1 października, a Janek walczył 5 września, jeszcze przed nowymi testami antydopingowymi.

 5. Jeżeli MAnuwa jest rzeczywiście kontuzjowany – a takie pojawiły się plotki, które czekają na weryfikację – to dawać janka dla krylowa.

 6. Mateusz Smoter

  Jeżeli MAnuwa jest rzeczywiście kontuzjowany – a takie pojawiły się plotki, które czekają na weryfikację – to dawać janka dla krylowa.

  Aż tak źle Jankowi życzysz? 😀

 7. KalasznikowMac

  Nowe testy były są od 1 października, a Janek walczył 5 września, jeszcze przed nowymi testami antydopingowymi.

  Dzięki za info 😀

 8. mapryl

  Coś bez entuzjazmu chłopina …

  Ja to samo zauważyłem od jakiegoś czasu. Np. w puncherze, gdy Borek żegnał się to mówił: ''zawodnik ufc, Jan Błachowicz'' a Janek na to ''tak, jeszcze ufc'' no i ogólnie w wywiadach też średnio widzę ten entuzjazm. W ogóle miał wrócić pod koniec roku a tu nagle marzec. Może już wie że w ufc nic nie zwojuje i postanowił nie czekać do końca roku tylko zawalczyć od razu bo lata lecą.

 9. Jankowi trzeba życzyć powodzenia ale kibice walki za niego nie wygrają jeśli u niego psychika(po raz kolejny!) nie zagra.
  Nawet jakby wskoczył za Manuwe to nie ma sie co podniecać ,że łatwiutko ogarnie Nikite bo mimo całej beki która tu sobie na cohones robimy z Ukraińca to gość stoczył 6 walk i ma rekord 4-2.
  Powodzenia ale wolałbym zobaczyć bardziej pobudzonego Janka a nie takiego który sam sie psychicznie poddaje.

 10. kiras

  atwiutko ogarnie Nikite bo mimo całej beki która tu sobie na cohones robimy

  :arch:

 11. Byłoby naprawdę szkoda gdyby Janek nam się zmarnował. Mam nadzieję, że chłop wróci na właściwe tory w 2016 roku. Czego jemu i nam wszystkim życzę.

 12. Janek wydaje się miłym sympatycznym facetem, bardzo pozytywnym, ale ja już nie wierzę w jakiś większy sukces. Chciałbym się mylić, ale nie widzę Janka w żadnej walce, gdy przyjdzie mu stanąć na przeciwko średniego zapaśnika. Tak czy inaczej powodzenia, kciuki będę trzymał zawsze.

 13. Z tego co pamiętam(albo mi się coś pomyliło) Jano początkowo planował powrót na jesień. Dobrze słyszeć, że mu przeszło i chce walczyć szybciej. Trzymamy kciuki.

 14. Janek wróci i będzie nam dawał dużo radości mam nadzieję. Może Krylov idzie po pas ale chciałbym bardzo, żeby stracił go w walce z Jankiem:D:D

 15. Mam nadzieję, że Janek w końcu pokaże nam na co go stać w Octagonie.
  Propsy duże za życzenia szczodrych godów 😀

 16. Janek ma fotel za którymś kiedyś się rozglądałem, kosztuje 900zł :crazy:.
  Jestem przekonany, że wygra kolejną walkę!

  [​IMG]

 17. Wracaj Jano, najwierniejszy fan czeka na powrót na zwycięską ścieżkę. Ba, nawet w głowie już widziałem 3 wygrane w 2016 roku, pierwsza przez TKO (podbródkowy w 1 minucie), druga TKO (high kick pierwsza runda), trzecia wygrana to była gilotyna w rundzie trzeciej 😎 Zobaczycie :beer:

 18. Janek to taki zawodnik na którego nie umiem długo się gniewać i cały czas w niego wierzę. Może przez to że prywatnie to bardzo miły gość i zawsze gdy go spotkałem to znajdował chwilę żeby pogadać jak ze znajomym.

 19. B00YAK

  Janek ma fotel za którymś kiedyś się rozglądałem, kosztuje 900zł :crazy:.
  Jestem przekonany, że wygra kolejną walkę!

  [​IMG]

  Fotel Strandmon z Ikei? Bardzo wygodny, czekam aż się przeprowadzę (bo będzie więcej miejsca) i kupuje ;).

 20. Mam nadzieje ze zobaczymy nowego Janka lepszego niz bylo to nawet zaczym wyjechal do Poznania. Ma duzy potencjal, ktory gdzies byl zgaszony w ostatnich dwoch walkach. Po dwoch porazkach z rzedu przypuszczam ze dostanie kogos z odleglych miejsc rankingowych co powinno mu pomoc wrocic i wygrywac

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.