Jan Błachowicz po zdobyciu pasa mistrzowskiego kategorii półciężkiej UFC nie miałby problemu z walką z innym mistrzem największej organizacji MMA na świecie. Polak zdobył tytuł mistrzowski w walce z Dominickiem Reyesem, którego znokautował w drugiej rundzie starcia. W przeszłości sporo mówiło się o potencjalnym starciu Israela Adesanyi z Jonem Jonesem, który był mistrzem dywizji do 93 kilogramów. Błachowicz na konferencji prasowej został zapytany o potencjalny pojedynek z mistrzem kategorii średniej, który również wystąpił na UFC 253.

Nie widziałem jego całej walki, widziałem tylko skończenie. Może ta walka byłaby dla mnie interesująca w przyszłości. On coś wspominał w wywiadach o takiej walce… Widzicie? Mamy kolejnego kandydata. Czemu nie? Możemy spróbować. Jestem otwarty na taki pojedynek. Dajcie mi tylko dwa tygodnie przerwy, OK?

Na UFC 253 Adesanya w świetnym stylu pokonał Paulo Costę, którego odprawił ciosami w drugiej rundzie pojedynku. Niepokonany „The Last Stylebender” jest mistrzem kategorii średniej od października 2019 roku. Wtedy zdobył tytuł w walce z Robertem Whittakerem. Za swój występ na UFC 253 Adesanya tak jak Błachowicz otrzymał bonus po gali. Jako swojego kolejnego rywala Israel wymienił Jareda Cannoniera, który zmierzy się z Robertem Whittakerem.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.