Jan Błachowicz (24-8) nie daje o sobie zapomnieć po zwycięstwie przez brutalny nokaut nad Luke’iem Rockholdem. Polak w wyraźny sposób za pośrednictwem Twittera skierował wpis do Jona Jonesa (25-1), którego wyzwał na pojedynek.

Nie jestem klawiaturowym wojownikiem na Twitterze, nie mam miliona fanów na Instagramie, nie jeżdżę sportowymi samochodami ze złotym łańcuchem na szyi… Ale JESTEM jednym z TOPOWYCH zawodników w mojej kategorii i dzięki mojej uczciwej i ciężkiej pracy, ZASŁUŻYŁEM NA WALKĘ O PAS. Gwarantuję widowisko godne UFC. Jonny Bones – tu i TERAZ!

W ostatnich sześciu pojedynkach Błachowicz przegrał tylko z Thiago Santosem, który z kolei po wyrównanej walce przegrał niejednogłośną decyzją sędziów z Jonem Jonesem. W pozostałych starciach Polak pokonał wcześniej wspomnianego Rockholda, poddał Nikitę Krylova i Devina Clarka oraz wypunktował Jareda Cannoniera i Jimiego Manuwę.

Niewykluczone, że w tym momencie Błachowicz jest jedynym kandydatem do walki o pas z Jonem Jonesem, który chce kolejny pojedynek stoczyć w listopadzie. Wspominany przez wiele osób Dominick Reyes skrzyżuje rękawice z Chrisem Weidmanem, Anthony Smith prawdopodobnie będzie zmuszony pauzować ze względu na kontuzje, natomiast Corey Anderson za pośrednictwem mediów usłyszał „nie” od samego szefa UFC, Dany White’a.

3 KOMENTARZE

  1. szacun, w zgodzie z soba, a moze cpun ma dosc podjazdow i wezmie Janka

  2. Cenie Jana za to, ze jest normalny. Ma w sobie pokore i szanuje zwyklych ludzi bez ambicji sportowych. Tak mi sie przynajmniej wydaje. Jebac plackow.

  3. Osobiście wolałbym aby Janek jeszcze wygrał na przykład ze Smith'em czy Reyes'em a dopiero po kolejnej wygranej walce z Bones'em o pas. Z drugiej strony jeśli Danuta i spółka chcieliby zorganizować tę walkę jeszcze w tym roku jako kolejną obronę pasa przez Jones'a to czemu nie 😉 WOJNA JAAAANEEEEEKKKK!!!!!!!!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.