Już niedługo Jan Błachowicz stanie przed największą szansą w sportowej karierze i zmierzy się w starciu o pas mistrzowski UFC z Dominickiem Reyesem. Polak wizualizując sobie przebieg pojedynku widzi swoje zwycięstwo przed czasem, o czym powiedział w wywiadzie dla .

Wizualizuję sobie starcie, to jest dla mnie ważne. Widzę to gdzieś w trzeciej bądź drugiej rundzie. Prawy hak, prawy sierp i jest po walce. Zobaczymy. Trzeba to teraz tylko wdrożyć w życie i wykonać.

Do kwestii wizualizacji przebiegu walki postanowił się też odnieść przyszły rywal Błachowicza, który opublikował w mediach społecznościowych zdjęcie osoby podobnej do Polaka i zasugerował we wpisie, że może to być jeden z jego sparingpartnerów na walkę.

Prawie identyczni. Niektórzy mówią o wizualizacji, a ja poszedł krok do przodu i sprowadzam klony. #jan2.0 #champcamp #doppleganger #facepunches #pp? #fanblachowicz

Walka pomiędzy Janem Błachowiczem i Dominickiem Reyesem odbędzie się 26 września podczas gali UFC 253.

Błachowicz ma aktualnie dobrą passę trzech zwycięstw w organizacji UFC. W ostatnich trzech walkach w UFC pokonał Luke’a Rockholda, Ronaldo Souzę i Coreya Andersona. Polak w starciu z Rockholdem złamał mu szczękę i zakończył pojedynek w drugiej rundzie, wygrał na punkty z Ronaldo Souzą, natomiast Coreya Andersona znokautował już w pierwszej odsłonie boju. Błachowicz na dziewięć ostatnich pojedynków w UFC przegrał tylko raz, w walce z Thiago Santosem.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.