Współwłaściciel organizacji KSW, Maciej Kawulski ponownie zasiadł na reżyserskim stołku.

Po kasowym sukcesie filmu „Underdog”, założyciel organizacji KSW zajmie się reżyserią kolejnego filmu – „Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa”. W głównej roli zobaczymy znanego z roli Magika w „Jesteś Bogiem”, Marcina Kowalczyka. Premiera filmu zapowiedziana jest na styczeń 2020 roku.

Kawulski który kilka dni temu zdobył Nagrodę Publiczności Festiwalu Młodzi i Film w Koszalinie za film „Underdog”, o swoim nowym projekcie mówi tak:

Dostałem tekst scenariusza i zrozumiałem, że po raz pierwszy w polskim kinie życie gangstera zostało opowiedziane, a nie zinterpretowane. I to nie przez ludzi, którzy mówią, że znali, byli, widzieli, ale przez niego samego.

Zrozumiałem, że nie czytam kolejnego skryptu z rozprawy sądowej, tylko przepiękną opowieść o miłości i przyjaźni okrutnego człowieka, który jednak przetrwał głównie dlatego, że był zdolny do uczuć. To 40 lat życia zmieszczone w dwugodzinnym obrazie w taki sposób, że ani przez chwilę nie czujesz niedosytu i przesytu. Bo taka jest prawda: czasem niewygodna, czasem bolesna, ale zawsze w punkt

Scenariusz filmu ma być oparty na faktach i ukazywać historię obsadzoną w gangsterskich realiach poprzednich dekad. Zdjęcia do filmu rozpoczęły się 23 czerwca w Warszawie, potrwają do 10 sierpnia.

Poniżej kilka zdjęć z planu

Z wielką radością pragnę poinformować, że zaczynam zdjęcia do swojego drugiego filmu 🎬 „JAK ZOSTAŁEM GANGSTEREM -…

Publiée par Maciej Kawulski sur Jeudi 4 juillet 2019

31 KOMENTARZE

 1. "To 40 lat życia zmieszczone w dwugodzinnym obrazie w taki sposób, że ani przez chwilę nie czujesz niedosytu i przesytu."

  Nie ma to jak słodzić swojemu filmowi… który nawet jeszcze nie powstał.

 2. Miny Panów na zdjęciu nr.2 wskazuję “O diaska, co on wygaduje”.

  A z innej bajki to zamiast ratować KSW bo sypią im się plastikowe gwiazdy i pracować nad nowymi galami to widzę nowe pragnienia. Kolejne oblicze Kawula….

 3. Tak zupełnie bez hejtu, Underdog może dostawać nagrody wyłącznie za debiut reżyserski, bo jeśli był dobry to tylko wśród innych debiutantów. Oby ten nowy film był lepszy.

 4. Kurwa mać.

  Kinematografia na światowym poziomie

  Oskar się szykuje

  Są tu jacyś krytycy filmowi czy tylko Mła (Ja)

 5. Pewnie będzie kolejny generyczny polski film gangsterski numer 578, nakręcony po roku 2000. Dzięki nie 🙁

 6. Co jak co ale duetowi K&L żyłki do biznesu odmówić nie można. Mają do tego dryg jak mało kto.

  Trener i Prezes jako biznesmeni przy nich wypadają jak gówniarze.

 7. Miny Panów na zdjęciu nr.2 wskazuję “O diaska, co on wygaduje”.

  A z innej bajki to zamiast ratować KSW bo sypią im się plastikowe gwiazdy i pracować nad nowymi galami to widzę nowe pragnienia. Kolejne oblicze Kawula….

  Nie będzie ratował, szuka innego kanału w razie gdyby federacja upadła.

 8. On w ogóle zajmuje się jeszcze KSW? Jak nie jeździ po świecie i medytuje, to filmy kręci. Z tego co pamiętam to jego chyba nawet na ostatniej gali nie było 😆

 9. Tak zupełnie bez hejtu, Underdog może dostawać nagrody wyłącznie za debiut reżyserski, bo jeśli był dobry to tylko wśród innych debiutantów. Oby ten nowy film był lepszy.

  No ja się dużo więcej po tym filmie spodziewałem, a wcale nie liczyłem na wiele.

 10. On w ogóle zajmuje się jeszcze KSW? Jak nie jeździ po świecie i medytuje, to filmy kręci. Z tego co pamiętam to jego chyba nawet na ostatniej gali nie było 😆

  Może duet się rozpada?

 11. Chcesz mieć kopyto i wrogów jak Don Vito?

  Chcesz iść do puchy, do piachu i na co ci to?:kawulpokapoka:

  Rysiek Peja zawsze na propsie

 12. Co jak co ale duetowi K&L żyłki do biznesu odmówić nie można. Mają do tego dryg jak mało kto.

  Trener i Prezes jako biznesmeni przy nich wypadają jak gówniarze.

  Oni maja dryg do wciskania naiwniakom gowna w papierku po cukierkach

 13. O żesz, Lewi leci w społecznictwo, altruizm i amatorkę, Kawul będzie nam bajki opowiadał (w sumie bez zmian) czyżby jednak krs jebnie? :corn:

  Nie widziałem Underdoga, dopóki nie wleci na jakąś platforę za którą już płace, wyjebane, tej kolejnej prawdziwej historii też nie mam zamiaru. :matt:

 14. Kawulski powinien obsadzać główne role w swoich filmach swoimi zawodnikami, tak jak to było z Mamedem w filmie "Underdog". Już mam pomysł na dwa nowe filmy: z Narkunem – "Szatan bez siódmej klasy", z Rożalem – "Kut@sobrody" 😆

 15. hmmmm scenariusz akurat a raczej same tego typu tropy w kinie brzmią zwyczajnie jak mocno oklepane czy wyeksploatowane…. Underdog był pomimo wszystko naprawdę spoko filmem ale to jakoś póki co przynajmniej według mnie nie zapowiada się choćby ciekawie…

 16. Cóż, Kawul już szykuje karierę na życie po KSW. Jak Pudzian pokołuje do hangaru to kto będzie napędzał PPV? Jego brat? Janikowski?

  Patryk Vega może zacząć się bać :crazy:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.