Marcin Najman Anderson Silva

Marcina Najmana (2-4), który w marcu wystąpi podczas gali Fame MMA 6, jak zawsze jest aktywny w mediach społecznościowych i często pisze o swoim rywalu Piotrze „Besti” Piechowiaku.

Zobacz również: Najman do „Bestii”: Nie lepiej by było aplikować hormon wzrostu bezpośrednio do mózgu?

Marcin Najman prezentuje też fanom fragmenty swoich treningów. Tym razem jednak pokazał zdjęcie z frontalnym kopnięciem i porównał je do słynnego kopnięcia Andersona Silvy, którym mistrz UFC znokautował Vitora Belforta.

Jak naśladować to najlepszych. P.S. Po tym jak mnie obrażasz Bestio, jak ty się później na siłowni i na mieście u siebie pokażesz, skoro wpierdol i tak masz pewny?

Zobacz również: „Bóg przebacza, Bestia nie” – Najman trenuje przed FAME MMA 6, składa życzenia fanom i hejterom

33 KOMENTARZE

 1. Prawdziwa Legenda wielki mistrz. Bestia złoży się jak harmonijka Belfort. Będzie miał fart, jak wyjdzie żywy, że starcia z El Testosteronem.

  :bleed::DC:

 2. Jezusie słodki…porównywać tego buma do mistrza :iamdone:

  Przecież Pająk na 10 ostatnich walk ma 6 przegranych i jedna NC.

  Gdzie mu do naszego Marcina  "Braveheart" Najmana.

 3. Jezusie słodki…porównywać tego buma do mistrza :iamdone:

  Przecież Pająk na 10 ostatnich walk ma 6 przegranych i jedna NC.

  Gdzie mu do naszego Marcina  "Braveheart" Najmana.

  :juanlaugh:

 4. Ja pierdole Najman Ty cipko :waldeklaugh: przecież Ty sobie sam krzywdę zrobisz :jarolaugh: w ogóle dziwi mnie że biorą to gdziekolwiek jebany jest tak cieńki jak barszcz a ten śmieszny bestia to już w ogóle nawet poprawnie kombinacji bokserskiej złożyć nie potrafi i mogę się założyć że będzie rzucanie cepami jak na weselu :juanlaugh:

 5. Najman to taki supersajan MMA : brzuch Fedora, nogi Andersona Silvy, łokcie Shoguna, pięści Mike Tysona i barki Lesnara.

 6. Chciałbym zauważyć, że Pan Marcin ma większą i cięższą nogę, więc pewnie i silniej kopie od Andersona…

 7. Silva vs Najman w ich prime :robertmakeup::tellmemore::antonio:

  A nie, czekaj… :gdzie:

  A kiedy byl prime Marcinka? :antonio:

 8. Ja pierdole Najman Ty cipko :waldeklaugh: przecież Ty sobie sam krzywdę zrobisz :jarolaugh: w ogóle dziwi mnie że biorą to gdziekolwiek jebany jest tak cieńki jak barszcz a ten śmieszny bestia to już w ogóle nawet poprawnie kombinacji bokserskiej złożyć nie potrafi i mogę się założyć że będzie rzucanie cepami jak na weselu :juanlaugh:

  Zazdrość przez Ciebie przemawia. Z tym luzem który teraz złapał nie ma kota na Niego, w żadnym sporcie, nie mówiąc o sportach walki. Urzeczywistnil się.

 9. Ja pierdole Najman Ty cipko :waldeklaugh: przecież Ty sobie sam krzywdę zrobisz :jarolaugh: w ogóle dziwi mnie że biorą to gdziekolwiek jebany jest tak cieńki jak barszcz a ten śmieszny bestia to już w ogóle nawet poprawnie kombinacji bokserskiej złożyć nie potrafi i mogę się założyć że będzie rzucanie cepami jak na weselu :juanlaugh:

  Ten Bestia poprawnie zdania nie może złożyć i podciągnąć się na drążku. A Ty chcesz aby wykonał poprawnie kombinacje bokserską?

 10. Najman jest jak wino- czym starszy tym lepszy.

  Jeszcze trzy walki i angaż w UFC na bank.

  Mam tylko nadzieje, że nie dostanie na debiut Bladysa, bo jednak z zapasami może mieć problem.

  Wolałbym JDS.

 11. Chciałbym zauważyć, że Pan Marcin ma większą i cięższą nogę, więc pewnie i silniej kopie od Andersona…

  To jest chyba logiczne i matematyczne jakkolwiek to brzmi

 12. Bardzo bym prosił o możliwość dodawania do ignora redaktorów, tak żeby móc omijać ich newsy. Do kogo mogę taki request? To raczej nie powinno być dużo roboty. Albo, Chryste, po słowach kluczowych ignorowanie tematów, to by było złoto.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.