Kevin Iole napisał w yahoo sports powołując się na dobrze poinformowane źródła w UFC, że pojedynek początkowo planowany, ale nie ogłoszony oficjalnie, na UFC 91: Couture vs Lesnar zostanie przesunięty na UFC 93: St Pierre vs Penn II. Decyzja ta jest prawdopodobnie podyktowana względami finansowymi, szefostwo UFC uważa, że pojedynek Couture’a z Lesnarem jest tak dużym wydarzeniem, że nie potrzebuje wsparcia drugą tak medialną walką. Natomiast gala nr 93 będzie trzecią kolejną w Las Vegas co może skutkować mniejszym zainteresowaniem kibiców, dlatego przeniesienie na 31 stycznia trzeciej części trylogii Jackson vs. Silva wydaje się być dobrym rozwiązaniem.

9 KOMENTARZE

  1. szkoda a tylko dlatego tak mówię bo chciałbym te walkę jak najszybciej zobaczyc:),posunięcie dobre ze strony ufc napewno,a tam wiadomop chodzi o hajs hajs hajs

  2. co się uciecze to nie odwlecze 😉
    Na tę walkę warto poczekać, ufc to jednak maszyna do zarabiania pieniędzy !

  3. juz mi ciary przechodza nam ysl o takich kozackich main eventach japan outttttt pride is dead :/ ufc rulez

  4. Jak dla mnie szkoda że walke przesunięto,wiem że sportem rządzi pieniądz ale chętnie bym zobaczył następną galę pokroju UFC 84.Tak czy inaczej,przesunięcie terminu zapewni nam lepszą walkę bo QJ wróci do siebie po kryzysie i przygotuje sie na 100%.Tak czy inaczej WAR SILVA!!!!

  5. Tak beda przekladac te walki i wyjdzie na to ze Wand bedzie walczyl raz na ruski rok a moglby walczyc czesciej.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.