Podczas gali KSW w Radomiu w okrągłej klatce zadebiutuje Jacek Gać. Popularny „Siexa” nastawia się na walkę, która zakończy się już w pierwszej rundzie.

Już 11 listopada podczas XTB KSW 88 do okrągłej klatki po raz pierwszy wejdzie Jacek Gać, który wszedł do świata MMA ze sportów uderzanych. Do tej pory w klatkach wygrał dwa pojedynki i oba zakończył przez nokaut w pierwszej rundzie. W rozmowie dla KSW przyznał, że nie zastanawiał się długo nad propozycją współpracy z największą polską marką.

Myślę, że nie było się nawet nad czym zastanawiać, bo to jest taka okazja, która się bardzo rzadko zdarza. To dla mnie duża szansa jako dla sportowca i dalsza motywacja do rozwoju. Teraz będąc w KSW mam jeszcze więcej ambicji, jeszcze więcej zapału do tego, żeby wdrapać się na szczyt.

Podczas gali w Radomiu Jacek miał zawalczyć z Jivko Stoimenovem, ale ten musiał wycofać się z pojedynku z powodu rozcięcia łuku brwiowego. Ostatecznie więc Gać zmierzy się z Michałem Gniadym, innym niepokonanym w MMA zawodnikiem, który po raz pierwszy wejdzie do okrągłej klatki.

Wywodzę się z kickboxingu, więc w stójce czuję się najlepiej. Przede wszystkim szykuję mój klasyczny prawy prosty, który kończy szybko sprawę, ale będę się starał być przekrojowym fighterem, który wplata do walki różne techniki. Wydaje mi się, że wszystko skończymy w pierwszej rundzie.

Jacek Gać ma za sobą wiele starć stoczonych w boksie amatorskim i kickboxingu. Jest medalistą pucharu Polski K-1 i zawodowym mistrzem organizacji KKM. Jest też medalistą amatorskich zawodów MMA. Popularny „Siexa” na co dzień trenuje w Uniq Fight Club ze znanymi z KSW Arkadiuszem Wrzoskiem i Radosławem Paczuskim.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

MMARocks.pl

Cohones4Life

2,887 komentarzy 2,897 polubień

Podczas gali KSW w Radomiu w okrągłej klatce zadebiutuje Jacek Gać. Popularny „Siexa” nastawia się na walkę, która zakończy się już w pierwszej rundzie. Już 11 listopada podczas XTB KSW 88 do okrągłej klatki po raz pierwszy wejdzie Jacek Gać, który wszedł do świata MMA ze sportów uderzanych. Do tej pory w klatkach wygrał dwa […]

Odpowiedz polub

click to expand...