O ewentualnym powrocie Brocka Lesnara do UFC mówi się od bardzo dawna. Na razie jednak nie wiadomo kiedy i czy w ogóle Brock pojawi się jeszcze w oktagonie. Podczas konferencji prasowej po gali UFC 232, Dana White, szef UFC powiedział, że Brock jest aktualnie w bardzo dogodnej sytuacji, ponieważ może działać pomiędzy UFC i WWE, z którym również ma podpisany kontrakt.

On jest w bardzo dobrej sytuacji ponieważ może grać pomiędzy UFC i WWE. Niezależnie od wszystkiego, kiedy będzie gotowy, może do nas wrócić, walczyć i zarobić ogromne pieniądze.

White dodał jednak, że nie nastawia się w żadnym stopniu na powrót Brocka i jakikolwiek termin z tym związany.

Znacie mnie i wiecie, że ja na nikogo nie czekam. Cały czas zajmuję się swoim biznesem. Ktoś nie chce walczyć? W porządku. Nie ważne jak wielki jesteś i jaką masz umowę, jeśli nie chcesz walczyć, rób swoje. Gdy będziesz gotów, wróć, wówczas pogadamy i coś ustalimy.

Warto przypomnieć, że w kwietniu tego roku Lesnar podpisał nowy kontrakt z WWE, ale ma również nadal obowiązującą umowę z UFC.

12 KOMENTARZE

  1. Jasne, do ryżego pewnie 3 razy dziennie dzwoni jebaniec.

    Może i dzwoni, ale wątpię by z jajami w gardle był w stanie rozmawiać.

  2. Jasne, do ryżego pewnie 3 razy dziennie dzwoni jebaniec.

    Buahahahahahahaha :lol::lol::lol::lol::lol: Ubaw mam po pachy!!!! Dzięki za ten komentarz 😉

  3. Brzmi jak kolejna polska pop szansonistka z castingu, którą rzucił chłopak, a ona śpiewa kolejny przebój o tym, że już o nim zapomniała i na niego nie czeka.

  4. Może i dzwoni, ale wątpię by z jajami w gardle był w stanie rozmawiać.

    skoro ma jego jaja w gardle to po co dzwoni? :travolta:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.