Israel Adesanya z nowym zespołem menedżerskim

Niepokonany Israel Adesanya (17-0) związał się z firmą- Paradgim Sports Management i od teraz to oni będą pomagać mu w prowadzeniu kariery. Przypomnijmy, że Nigeryjczyk w kolejnym pojedynku zmierzy się z Robertem Whittakerem (20-4) podczas UFC 243 na Marvel Stadium w Melbourne.

Przedsiębiorstwo Paradigm Sports Management znane jest z prowadzenia, chociażby Conora McGregora, Cris Cyborg, Leona Edwardsa czy Michaela ”Venoma” Page’a. Poza MMA kontraktują zawodników z K1- Rico Verhoeven oraz zajmują się Futbolem amerykańskim.

Na łamach MMAJunkie, Tim Simpson, który jest głową firmy, zabrał głos na temat współpracy z Israelem.

Od dawna mieliśmy dobre relacje z tym zawodnikiem i całym jego sztabem. Teraz witamy go w rodzinie Paradigm. Adesanya jest rozpoznawalny jako największy prospekt w sporcie, jego osiągnięcia mówią same za siebie.

Chętnie podejmujemy współpracę, mając na uwadze jego biznes. Israel ma niesamowitą osobowość. Czekamy na kolejne wielkie walki i sukcesy w jego karierze, począwszy od 5 października na UFC 243.

Wcześniej grupę Paradgim mogliście znać ze słów Tony’ego Fergusona, który mówił o tym, że firma dba o to, aby nie doszło do jego pojedynku z Conorem McGregorem. Twierdził, iż bronią go oni za wszelką cenę.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.