Israel Adesanya o Jonesie: Ta dzi*ka nie zawalczy z Cormierem w ciężkiej

Israel Adesanya i Jon Jones nadal pozostają na kolizyjnym kursie. Tymczasowy mistrz wagi średniej rozmawiał podczas letniej konferencji prasowej z BT Sport o początkach konfliktu. Z tego wywiadu możemy dowiedzieć się mniej więcej, o co we wszystkim chodzi.

Przecież to Jon powiedział TMZ, że chce ze mną walczyć. Pisałem o tym z moim trenerem, ten gość to na pewno najlepszy zawodnik, jest na samym szczycie. Sam jestem graczem w tej grze i chętnie spróbuję swoich sił. To ja zdecyduję, kiedy zakończę przedstawienie.

Niedawno „Bones” mówił o tym, że nie chce przechodzić do wagi ciężkiej, gdyż w swojej pierwotnej dywizji nadal ma wiele ciekawych przeciwników. Adesanya twierdzi jednak, że Jon po prostu boi się obecnego mistrza Daniela Cormiera.

Każdy mistrz się przenosi. Co robisz, kiedy dominujesz w swojej kategorii? W boksie, kickboxingu przecież przechodzisz dalej. Nie zrobił tego do tej pory, sam dobrze wie, że nie chce poznać DC w wadze ciężkiej, woli, żeby to on zszedł. Co za dzi*ka.

Ja już to robiłem w kickboxingu oraz boksie i zrobię to w MMA. Jednak na razie dostałem się tutaj, nie będę pochopny.

24 KOMENTARZE

 1. Nie zrobił tego do tej pory, sam dobrze wie, że nie chce poznać DC w wadze ciężkiej, woli, żeby to on zszedł. Co za dzi*ka.

  Ja już to robiłem w kickboxingu oraz boksie i zrobię to w MMA. Jednak na razie dostałem się tutaj, nie będę pochopny.

  czyli przechodzi wagę wyżej, ale lekko.

 2. Kiedyś lubiłem Adesanye za jego wypowiedzi, ale po wygranej nad Gastelumem zrobił się strasznym krzykaczem i bucem. Oby Whittaker dał mu lekcję pokory

 3. Mam nadzieję, że Whittaker podwiąże sobie jelita i wyleczył przepuklinę moszny, żeby móc skapiszonować ten wkurwiający ryj. Już myśli kurwa o Jonesie, a kogo pokonał w średniej? Spasionego półśredniego? 44-letniego dziadka, który prawie mu nastukał? SZCZYM RYJ MURZYŃSKOŻYDOKURWIU

 4. Adesanya jakby lekko przymasował (kuracja u Daru Stronga) to też byłby dobry w LHW. Pewnie dużo będzie zależało od następnej walki.

 5. 44-letniego dziadka, który prawie mu nastukał?

  Szkoda, że pająk go nie rozjebał. Whitaker musisz!

  Wkurwiający typ

  Strasznie:

 6. W ogóle nie nakręca walki :eddieconspiracy:  Izrael Afryka z Nowej Zelandi, afrykański mistrz z oceanii, mr. world wide :jjsmile: Jones nie miał specjalnego ciśnienia na Smitha czy Santosa, Gusa zawsze szanował, ale na takiego typa to się nakręci i bedzie dobry gnój.:cmgkeepgoing:Jeśli go nie zweryfikuje Robert, to Jones zrobi mu dziecko. Miło to będzie oglądać.::jondance::

 7. Dla Whitakera może zabraknąć warunków, jest sporo mniejszy, nie zdziwi mnie wygrana Adesani, a tak poza tym przynajmniej byłby mistrzem który walczy a nie leczy kontuzje, wszystko git ale Robert to słaby tzw. materiał na na mistrza, wiecznie kuwa coś, chociaż go lubię,

  A żeby Jonsa zlal to ogólnie zawsze elegancka opcja, bo tego murzyna nie szanuję, pzdr

 8. Dla mnie Whittaker byłby faworytem w tej walce, gdyby wyszedł w optymalnej formie. Ale kto to może wiedzieć,w jakiej dyspozycji i czy w ogóle wyjdzie do tej walki?

 9. A ja go coraz bardziej zaczynam lubić 😆 Niech zdobędzie pas i dalej wkurwia Bąsika. Może kiedyś zawalczą, choć dla mnie Adesanya trochę mały jak na LHW

 10. W klatce świetny gość pod względem gibkości czy tych kocich ruchów wzór natomiast poza już przesadza, lubiłem gościa ale trochę pokory by mu się przydało. Chciałbym by następną przeszkodą był Romero (prywatnie mój ulubieniec) i go utemperował a przy okazji żeby ograniczył siłownię, białko i kreatynę, aby zrobić wagę.

 11. @Ludwiczej. Adesanya mialbg w lhw jedne z lepszych warunkow. Lepsze mialby chyba tylko

  Walker, Rakic, reyes i gus

  Jbj

   Smith

  Santos

  Janek

  To wszystko 188-193. Adesanya 193 ma.

 12. Toc chlop nakreca walke o co go cisniecie? Narazie wygrywa swoje walki ma prawo wyzywac kogo chce. Do 1 porazki oczywiscie oby z Robertem wlasnie:cool:

 13. @Ludwiczej. Adesanya mialbg w lhw jedne z lepszych warunkow. Lepsze mialby chyba tylko

  Walker, Rakic, reyes i gus

  Jbj

   Smith

  Santos

  Janek

  To wszystko 188-193. Adesanya 193 ma.

  Na długość to on i do ciężkiej się nadaje. Mi chodzi o masę i budowę

 14. Świetny, pozytywny typ. Chciałbym go kiedyś zobaczyć w starciu z JBJ. Whittaker to będzie ciężka przeprawa, ale trzymam kciuki za Israela.

 15. Niech mu Jones nakurwi, spoko, ale najpierw niech Adesanya ustawi się w kolejkę, a nie że przed naszego Janka:chuck: Bonsa nie lubie, ale Adesanyi jeszcze bardziej, strasznie irytuje ten typ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.