islam makhachev

Po ostatniej wygranej Islam Makhachev trafił na drugie miejsce rankingu najlepszych zawodników UFC bez podziału na kategorie wagowe. Mistrz wagi lekkiej nie wie, czemu nie pojawił się jeszcze na miejscu pierwszym i nie do końca rozumie, co musiałby zrobić, aby tam trafić.

Podczas gali UFC 294, która odbyła się 21 października w Abu Zabi, Islam Makhachev znokautował Alexandra Volkanovskiego w pierwszej rundzie starcia. Po wygranej Islam trafił na drugie miejsce rankingu najlepszych zawodników UFC bez podziału na wagi. Na pierwszym miejscu tego zestawienie zasiada Jon Jonesa, czempion kategorii ciężkiej. Podczas rozmowy z mediami Islam odniósł się do zmian w rankingu.

Kto tworzy te rankingi i po co to robi, nie mam pojęcia. Wcześniej pobiłem gościa, który był na pierwszym miejscu i wówczas też nie dali mi pierwszego miejsca. Teraz więc również nie jestem zaskoczony tym, co zrobili. Może to ze względu na bliską walkę Jona Jonesa, którą chcą promować. Nie rozumiem, co jeszcze musiałbym zrobić, aby pojawić się na pierwszym miejscu, jak nie pokonać tego, kto był numerem jeden.

Przez długi czas na pierwszym miejscu rankingu był Alex Volkanovski, a Makhachev tuż za nim. Po powrocie do rywalizacji Jona Jonesa i zdobyciu pasa wagi ciężkiej, to on trafił na pozycję lidera.

Islam Makhachev jest na fali trzynastu wygranych z rzędu. W całej karierze przegrał tylko raz, a 24 razy wychodził z klatki jako tryumfator.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

MMARocks.pl

Cohones4Life

2,879 komentarzy 2,877 polubień

Po ostatniej wygranej Islam Makhachev trafił na drugie miejsce rankingu najlepszych zawodników UFC bez podziału na kategorie wagowe. Mistrz wagi lekkiej nie wie, czemu nie pojawił się jeszcze na miejscu pierwszym i nie do końca rozumie, co musiałby zrobić, aby tam trafić. Podczas gali UFC 294, która odbyła się 21 października w Abu Zabi, Islam […]

Odpowiedz polub

click to expand...