Wyniki 29. gali Invicta FC.

135 lbs: Sarah Kaufman pok. Katharina Lehner przez poddanie (duszenie zza pleców), R3., 4:30 – walka o tytuł mistrzowski kategorii koguciej
135 lbs: Pannie Kianzad pok. Bianca Daimoni przez jednogłośną decyzję (30-27×3)
125 lbs: Pearl Gonzalez pok. Barbara Acioly przez poddanie (balacha), R1., 1:30
135 lbs: Marciea Allen  pok. Julia Avila przez TKO, R1., 0:49
125 lbs: Liz Tracy pok. Cheri Muraski przez jednogłośną decyzję (30-27×2, 29-28)
135 lbs: Lisa Spangler pok. Sarah Kleczka przez jednogłośną decyzję (29-28×3)
145 lbs: Macy Chiasson pok. Allison Schmidt przez jednogłośną decyzję (30-27×3)
115 lbs: Helen Peralta pok. Cheyanne Vlismas przez jednogłośną decyzję  (30-27, 29-28×2)

12 KOMENTARZE

 1. Fajnie, że Pearl i Pannie wygrały, szkoda trochę Kathariny. Ciekawe, czy jeszcze ktoś pamięta, że Kianzad miała walczyć z Niedzwiedz o pas Cage Warriors, ale Kuma musiała zrezygnować z walki. Niby są teraz w innych kategoriach, ale ja bym taką walkę w koguciej zobaczył.

 2. Fajnie, że Pearl i Pannie wygrały, szkoda trochę Kathariny. Ciekawe, czy jeszcze ktoś pamięta, że Kianzad miała walczyć z Niedzwiedz o pas Cage Warriors, ale Kuma musiała zrezygnować z walki. Niby są teraz w innych kategoriach, ale ja bym taką walkę w koguciej zobaczył.

  A kuma nie idzie po pas UFC?

 3. A kuma nie idzie po pas UFC?

  Idzie, ale musi wygrać jedną walkę jeszcze w Invikcie, bo teraz jej nie chcą po przegranej, choć jest pewnie lepsza od większości dziewczyn z TUFa i rankingu muszej UFC.

 4. Idzie, ale musi wygrać jedną walkę jeszcze w Invikcie, bo teraz jej nie chcą po przegranej, choć jest pewnie lepsza od większości dziewczyn z TUFa i rankingu muszej UFC.

  A wiadomo coś… kiedy lub z kim kuma może walczyć?

 5. A wiadomo coś… kiedy lub z kim kuma może walczyć?

  Coś chyba w jakimś wywiadzie było, że na tej następnej lub 2 następnej gali po tej co była teraz, ale głowy sobie nie dam uciąć.

 6. 135 lbs: Sarah Kaufman pok. Katharina Lehner przez poddanie (duszenie zza pleców), R3., 4:30 – walka o tytuł mistrzowski kategorii koguciej

  Eliminator do pasa piórkowej UFC?? :zakręcony:

 7. Fajnie, że Pearl i Pannie wygrały, szkoda trochę Kathariny. Ciekawe, czy jeszcze ktoś pamięta, że Kianzad miała walczyć z Niedzwiedz o pas Cage Warriors, ale Kuma musiała zrezygnować z walki. Niby są teraz w innych kategoriach, ale ja bym taką walkę w koguciej zobaczył.

  Pamięta

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.