Ilir Latifi zamierza kontynuować w oktagonie „Ultimate Fighting Championship” w kategorii ciężkiej, gdzie zadebiutował w lutym rok temu.

Były rywal Jana Błachowicza zmierzy się z Tannerem Boserem na czerwcowej gali UFC. Według wielu źródeł, starcia ma odbyć się 5 czerwca. Nieznana jest jeszcze lokalizacja tej gali. Dla Latifiego będzie to druga walka w królewskiej dywizji UFC.

Latifi (14-8, 1 NC MMA) przegrał trzy ostatnie walki z rzędu. Zawodnik, który do walk przygotowuje się z m.in. Alexandrem Gustafssonem, po dwóch porażkach z rąk Coreya Andersona i Volkana Oezdemira postanowił przejść do kategorii ciężkiej UFC. W debiucie przegrał z Derrickiem Lewisem na gali UFC 247.

Boser (19-7-1 MMA) przegrał w ostatniej walce z weteranem klatek MMA, Andreiem Arlovskim. W ostatnich 4 walkach jego bilans wynosi 2-2. 12 z 19 wygranych w karierze zawodnik zdobywał kończąc rywali przed czasem.

2 KOMENTARZE

  1. Jedyne logiczne wytłumaczenie, to że spierdala przed Jankiem!
    Pomimo, iż Latifiemu to co jak co, ale walka o pas nigdy grozić nie będzie, to jednak jego wątroba pamięta legendarną polską siłę i chłopak w panice ucieka wagę wyżej, żeby mieć strefę buforową przed tym bólem
    #potwierdzoneinfo

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.