Ilia Topuria jest pewny swego przed walką o pas mistrzowski z Alexandrem Volkanovskim. Ma też już plan na pierwszą walkę w obronie tytułu, który zamierza zdobyć. Chce zmierzyć się wówczas z Maxem Hollowayem.

Do walki Alexa Volkanovskiego z Ilią Topurią ma dojść w lutym roku 2024. Topuria zamierza odebrać mistrzowski tytuł kategorii piórkowej Volkanovskiemu i jest pewny, że uda mu się tego dokonać. Będąc gościem audycji Overdogs Podcast Topuria przedstawił też swój bardziej dalekosiężny plan.

Jestem pewny, że wygram. On właśnie przegrał i wie, jakie to uczucie. Ja jeszcze nie zaznałem tego uczucia i lepiej, żebym nigdy go zaznał. Zamierzam pobić Volka 17 lutego, a potem chcę zawalczyć z Maxem Hollowayem w Hiszpanii. Taki jest mój cel i myślę, że uda mi się go zrealizować.

Ilia Topuria rywalizuje w zawodowym MMA od roku 2015. Do dziś stoczył czternaście pojedynków i wszystkie wygrał. Dwanaście razy kończył rywali przed czasem. Dla UFC bije się od roku 2020. W najważniejszym oktagonie świata stoczył sześć walk.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

Avatar of MMARocks.pl
MMARocks.pl

Cohones4Life

2,916 komentarzy 2,957 polubień

Ilia Topuria jest pewny swego przed walką o pas mistrzowski z Alexandrem Volkanovskim. Ma też już plan na pierwszą walkę w obronie tytułu, który zamierza zdobyć. Chce zmierzyć się wówczas z Maxem Hollowayem. Do walki Alexa Volkanovskiego z Ilią Topurią ma dojść w lutym roku 2024. Topuria zamierza odebrać mistrzowski tytuł kategorii piórkowej Volkanovskiemu i […]

Odpowiedz polub

click to expand...