Niskie kopnięcia na udo lub łydkę są jedną z częściej wykorzystywanych technik stójkowych w walkach MMA. Bywa, że mocno rozbita noga nie pozwala na dalsze kontynuowanie pojedynku lub na tyle go utrudnia, że rywal zyskuje pokaźną przewagę. Ile jednak takich kopnięć da radę przyjąć kulturysta?

Stephen Thompson, weteran amerykańskiej organizacji UFC zaprezentował siłę swoich kopnięć na Houstonie Jonesie, kulturyście, który zdecydował się na przejście takiego testu.

Stephen Thompson to nie tylko zawodnik MMA, ale również doświadczony kickboxer. „Wonderboy” ostatni raz w oktagonie walczył na UFC 244, kiedy to pokonał solidnego Vicente Luque przez jednogłośną decyzję sędziów i tym samym odbił się po dwóch porażkach. Obecnie były pretendent do tytułu mistrzowskiego zajmuje piątą pozycję w rankingu UFC.

13 KOMENTARZE

 1. Wyjątkowej klasy gówno.

  Natomiast jeśli chodzi o Stefka działalność jutubową to polecam bardzo mocno.

  I jego braciak to zajebisty ziomek

 2. pffff na karate za małolata to się na zakończenie treningu od całej sali przyjmowało lokasy i człowiek musiał stać jak drzewo. Niektórzy oszczędzali ale była grupa zawsze taka która tego nie robiła.

 3. Ile jednak takich kopnięć da radę przyjąć kulturysta?

  no to ile?

  Napiszcie od razu, to ma kilkanaście minut, nie będę życia marnował

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.