israel adesanya anderson silva

Anderson Silva, jeden z największych zawodników w historii MMA, na koniec października ma zaplanowaną kolejną walkę w oktagonie UFC. 45-letni były mistrz ma zmierzyć się w niej z Uriah Hallem.

Przed tym starciem wiele mówi się o tym, że dla Silvy ma to  być ostatnia walka w karierze, ale Rogerio Camoes, jeden z jego trenerów, chciałby, aby Anderson stoczył jeszcze kolejną walkę, rewanżową z Israelem Adesanyą.

Wydaje mi się, że widziałem już Andersona walczącego z wszystkimi. Jedyną walką, którą w jego kategorii wagowej chciałbym zobaczyć jest drugi bój z Israelem Adesanyą. Ich pierwsza walka była świetna. Trzy spektakularne rundy. Israel musiał dać z siebie wszystko. To była jedna z najbardziej technicznych walk jakie widziałem. Dwa talenty dały świetne show. Ich drugi bój byłby spektakularny.

Do walki Silvy z Adesanyą doszło w lutym roku 2019 podczas gali UFC 234. „Pająk” przegrał to starcie na punkty.

Camoes w rozmowie dla serwisu MMA Fighting dodał, że marzy o ostatniej walce Andersona w Brazylii.

Chciałbym, aby stoczył jeszcze przynajmniej jedną walkę poza tą z Hallem. Jeszcze jedną super walkę. Wyobraźcie sobie super walkę Andersona w Rio de Janeiro, gdy już wszystko wróci normy i nie będzie pandemii.

Legendarny „Pająk” nie ma ostatnio najlepszej passy w oktagonie. Od czasu pamiętnej porażki z Chrisem Weidmanem w 2013 roku wygrał zaledwie jedno starcie przy sześciu porażkach i jednej walce, której wynik zmieniono na nieodbytą z powodu wpadki dopingowej. Silva jedyne zwycięstwo w ostatnim czasie zaliczył w 2017 roku kiedy na gali UFC 208 pokonał przez decyzję Dereka Brunsona.

18 KOMENTARZE

 1. Aż wszedłem przeczytać o którego Silvę chodzi, bo nie chciało mi się wierzyć, że Anderson planuję eutanazję.

 2. Aż wszedłem przeczytać o którego Silvę chodzi, bo nie chciało mi się wierzyć, że Anderson planuję eutanazję.

  O tego ze słynnego " klanu SilWóW" :kawulpokapoka:

 3. Szkoda, że tacy wielcy mistrzowie jak Spyder nie potrafią skończyć kariery w sposób godny. Może zobaczymy go kiedyś w walce na gołe pięści, w Genesis…

 4. Po co ludzie pierdolą takie farmazony? To jest bardziej pojebane niż walka Diego Sancheza z Rudym. Po co…

  Racja, ale nic nie jest bardziej pojebane od tej "Armii Karola Bedorfa" w twoim profilu

  :jarolaugh:

 5. Hehe ViagroSilva niestety przespał swój blask gdy mógł się bić z Jonem i Gsp. W tedy siedział w ciepłym gniazdku i odprawiał pretendentów. Teraz nawet już na numerowanych nie występuje i % z ppv się skończył

 6. Tak po prawdzie to silva postawil duzo cieższe warunki izziemu niż ktokolwiek przed nim, reszta padala jak muchy lub w ogole nie walczyla(oprocz gasteluma)

 7. Wiadomo, że pomysł zupełnie z dupy, ale tak po prawdzie to, w porównaniu do kilku innych, Anderson całkiem przyzwoicie się pokazał na tle Adesanyi. Jakkolwiek głupio by to nie brzmiało. Ale to by była wałeczka, gdyby obaj byli w swoim prime.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.