Fot: Esther Lin / MMAFighting

Al Iaquinta, który podczas gali UFC on Fox 31 pokonał Kevina Lee, tuż po tym starciu powiedział, że to nie Conor McGregor powinien otrzymać szansę rewanżu z Khabibem Nurmagomedovem.

Z odpowiednim przygotowaniem jestem w stanie pokonać każdego w tej wadze. Jeśli Conor myśli, że dostanie rewanż przede mną, to moim zdaniem jest to nonsens.

Iaquinta po chwili wyjaśnił również skąd takie spojrzenie na tę sprawę.

To ja jestem zawodnikiem, który powinien dostać rewanż. On przecież odklepał, więc nie zasłużył na natychmiastowe, drugie starcie. Ja podszedł do walki jak mężczyzna. Wziąłem ją z tygodniowym wyprzedzeniem, a on miał od groma czasu na przygotowania.

Al Iaquinta zmierzył się z Khabibem Nurmagomedovem podczas gali UFC 223 i przegrał z nim na punkty.

13 KOMENTARZE

 1. Khabib vs Tony

  Al vs Edson

  Dustin vs Nate

  Lee vs Gaethje

  Ewentualnie zamiencie miejscami Ala z Kurvinem. Przecież te walki aż się proszą o zestawienie

 2. Al by zostal znowu zdominowany zapasniczo przeciez Lee mial 4 proby i 4 razy go wywrocil a Nurma by sie z nim znowu nie pierdolil tylko obalanko i tluczonko.

 3. UFC ma wobec Iaquinty pewien dług za to, że wziął walkę z marszu, wiec Al ma prawo domagać się takich zestawień. Jednak, Khabib musi teraz zrobić walkę dużo większą niż rewanż z Alem, ja czekam na Khabib vs Tony, i tylko to mnie interesuje.

 4. Po pierwsze to uważam, że Conor nie powinien walczyć o pas UFC bez jakiegoś porządnego strika 3-4 zwycięstwa, to byłoby po sportowemu. Ale pitolenie Ala o tym, że nie zasłguje na natychmiastowy rewanż, bo odklepał, tłumaczyć można tylko CTE…

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.