zombie jung hooker

Dan Hooker, który myśli o tym, aby zmienić kategorię wagową i ponownie zejść wagę niżej, do kategorii piórkowej, chciałby tam zmierzyć się z Chan Sung Jungiem.

Dan Hooker swoją przygodę z UFC rozpoczął walcząc w kategorii piórkowej. W roku 2017 zaczął się bić w kategorii lekkiej i do dziś toczy tam swoje boje. Po ostatnich trzech przegranych zaczął jednak myśleć o tym, aby ponownie zejść wagę niżej. Będąc gościem programu The MMA Hour Hooker wyjaśnił skąd taki pomysł.

Czuję, że waga piórkowa to kategoria, w której naprawdę mogę się rozwijać i jest to kategoria, w której mogę naprawdę wykorzystać wszystkie swoje przewagi.

Na razie ostateczna decyzja o zmianie wagi nie zapadła, ale Hooker ma już w głowie rywala, z którym chciałby się zmierzyć w kategorii piórkowej.

Numerem jeden na mojej liście w tej kategorii wagowej jest „Koreański Zombie”. Bardzo chciałbym się z nim zmierzyć.

Hooker w organizacji Dany White’a walczy od 2014 roku. Stoczył 17 pojedynków z czołówką kategorii piórkowej oraz lekkiej. Do jego największych zwycięstw możemy zaliczyć pojedynek z: Gilbertem Burnsem, Jimem Millerem, Paulem Felderem oraz Jamesem Vickiem.

Chan Sung Jung znajduje się dziś na czwartym miejscu rankingu wagi piórkowej organizacji UFC. Ostatni raz walczył w czerwcu tego roku i pokonał na punkty Dana Ige. Wcześniej musiał uznać wyższość w klatce Briana Ortegi.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

3 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of Jebuch
Jebuch

Shark Fights
Featherweight

1,117 komentarzy 4,297 polubień

Przy jego warunkach w piórkowej będzie wyglądał jak patyczek po big milku.

Odpowiedz polub

Avatar of jd0490
jd0490

UFC
Middleweight

12,213 komentarzy 28,180 polubień

Sam sobie chłop krzywdę robi
Na co to komu potrzebne

Odpowiedz polub

Avatar of Ludwiczek
Ludwiczek

UFC
Welterweight

9,851 komentarzy 20,979 polubień

To nie kwestia wagi tylko poziomu. Dan wyżej nie podskoczy niż top10

Odpowiedz 2 polubień