miesha tate holly holm

Holly Holm, była mistrzyni UFC, jest otwarta na drugą walkę z Mieshą Tate, która niedawno ogłosiła powrót ze sportowej emerytury.

Miesha Tate ogłosiła niedawno, że wraca do UFC po długiej przerwie od startów. 17 lipca zmierzy się w oktagonie z Marin Reneau i liczy na to, że uda jej się powrócić na sportowy szczyt.

O ponownym wejściu na szczyt organizacji UFC marzy również Holly Holm i nie kryje, że może za jakiś czas spotkać się ponownie w klatce z Mieshą Tate. W rozmowie z ESPN powiedziała:

Moim celem jest pas, jeśli więc ta walka miałaby doprowadzić mnie do pasa, to oczywiście. Zawsze lubię zrewanżować się za przegrane, więc tak, chciałabym to zrobić. Może mogłabym zrewanżować się Tate, a potem zawalczyć o pas.

Holm nie chce jednak skupiać się na walce z Tate, bo jej głównym celem jest pas i nad tym chce pracować w klatce UFC.

Holly Holm i Miesha Tate po raz pierwszy spotkały się w oktagonie UFC w marcu 2016 roku.
Dla Holm była to pierwsza obrona pasa mistrzowskiego, który odebrała wcześniej Rondzie Rousey. Niestety walka nie potoczyła się po myśli mistrzyni i to Miesha Tate wyszła z klatki z pasem na biodrach.

Aktualnie Holm ma za sobą dwie wygrane z rzędu. Pokonała Irenę Aldanę i Raquel Pennington.

Tate nie walczyła w klatce od roku 2016. Ostatnie dwie walki w UFC przegrała. Uległa Amandzie Nunes i Raquel Pennington.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

2 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of Dawca Organu
Dawca Organu

NoLife FC

30,811 komentarzy 104,279 polubień
Avatar of moriox
moriox

Jungle Fight
Light Heavyweight

412 komentarzy 262 polubień

:showdatass:

Na wakacjach były takie płaskie toporki. Nie wiedziałem ze złapałem 2 na raz. Jak rzuciłem bałem się przez chwile że rąbne dziewczynę z obsługi

Odpowiedz 1 Like