T.J. Dillashaw, który w swoim kolejnym pojedynku zmierzy się z Henrym Cejudo i tym samy stanie przed szansą wywalczenie drugiego mistrzowskiego pasa, ma znacznie większe ambicje sportowe. Podczas niedawnej transmisji wideo w mediach społecznościowych zapowiedział, że chętnie zawalczyłby z Maxem Hollowayem, mistrzem wagi piórkowej.

Czy chciałbym pójść do wagi 145 funtów? Oczywiście. Jestem profesjonalistą.

Dillashw dodał jednak, że teraz skupia się na nadchodzącym starciu o pas wagi muszej z Cejudo.

Każdy chciałby zobaczyć moje starcie z Maxem. Ja sam bardzo bym tego chciał. Wszystko jednak w swoim czasie. Najpierw rozjadę Cejudo, a Max może być następny. Mogę zostać pierwszym zawodnikiem, który wywalczył trzy pasy.

36 KOMENTARZE

 1. Nie cierpię tego gościa to fakt ale ze sportowego punktu widzenia? Max zrobiłby mokrą plamę z Węża mniej więcej taką jak z Ortegi. Nie te warunki.

 2. A ja mimo wszystko chciałbym to zobaczyć. TJ dobrze walczy i chociaż miałby dostać wpierdol od Maxa to należy się props za próbe zdobycia trzeciego mistrzostwa.

  W dwóch pojedynkach z Codym kibicowałem Garbrandtowi ale Dillashaw w duecie z Ludwigiem robi coraz fajniejsze rzeczy i dobrze się ogląda jego walki.

 3. Dillashaw na kogucią jest dobry, ale w starciu z takim kozakiem jak Holloway szanse ma malutkie. A jak dodać do tego olbrzymią różnicę w warunkach fizycznych to byłaby masakra.

 4. Młodzież lubi dziś pisać Wstawaj….się. Z szacunku do mistrza pominąłem jedno słowo 😆 Poniosło węża tym razem

 5. Bardziej ma sens waga ciężka. Tam ma szansę przynajmniej zabiegać tych klocków. Albo biegać do okoła i bić od tylu.

 6. Niech ktoś zakończy te karuzele super fightów 😕 już jedna rybka pokazała do czego to doprowadza

  Ludzie już zapomnieli o Rorym i Asi, i jak wyglądali fizycznie na tle swoich przeciwników/przeciwniczek.

  Nunes wskrzesiła modę.

 7. Ludzie już zapomnieli o Rorym i Asi, i jak wyglądali fizycznie na tle swoich przeciwników/przeciwniczek.

  Nunes wskrzesiła modę.

  Nie chodzi o warunki , a wstrzymywanie dywizji , wprowadzanie Interimów o wartości papieru toaletowego dla kilku dolców

 8. Nie chodzi o warunki , a wstrzymywanie dywizji , wprowadzanie Interimów o wartości papieru toaletowego dla kilku dolców

  Akurat rory czy asia niczego nie wstrzymywali, chodziło o Conora?

  Nunes też niczego nie wstrzymywała, tym bardziej Cyborg :lol:. DC był bardzo aktywny, a o pas półcieżkiej walczono dwa razy w tym roku. Zależy od zawodników jacy są angażowani do tego typu walk.

 9. Myślał wąż o niedzieli, a w sobotę mu łeb ucięli.

  :muttley:

  Póki co mistrzowie z niższej wagi ubijają mistrzów z wagi wyżej przez KO (Conor, Cormier, Nunes), a dodatkowo Dillashaw przegrywa co 5 walkę czyli all in Cejudo :lesnarhappy:

 10. IMO to Holloway Ortega Aldo go robią.A są jeszcze Stephens Edgar… z nimi może by sobie poradził ale raczej nie bez problemów.Przechodząc do sedna jest po prostu za mały na kategorię piórkową.Nie te gabaryty.Najlepiej dla niego jak zostanie w koguciej tam ma szansę zostać dominatorem na długie lata.

 11. Wez Namajunas upierdol i bedziesz mial 3 pasy

  Namajunas to już Conor ujebał tak że nie może dojść do siebie po tym ataku na autobus.Więc pas już zmienił właściciela i żeby go zdobyć musiałby pokonać rudego:lol:

 12. Chętnie bym to zobaczył.

  Jeśli TJ pokona Cejudo to takie zestawienie sportowo się broni, a medialnie też powinno się sprzedać dobrze.

 13. Póki co mistrzowie z niższej wagi ubijają mistrzów z wagi wyżej przez KO (Conor, Cormier, Nunes), a dodatkowo Dillashaw przegrywa co 5 walkę czyli all in Cejudo :lesnarhappy:

  Dodatkowo TJ wygląda już na odwodnionego, a jeszcze ma 25 funtów do zrzucenia.:damjan:

 14. No fakt, różnica w zasięgu to aż ….. 5 cm.:kissed:

   Nie no fakt, 13cm różnicy we wzroście to nic wielkiego… :jimcarrey:

 15. Nie no fakt, 13cm różnicy we wzroście to nic wielkiego… :jimcarrey:

  Mendesowi jakoś to nie przeszkodziło zlać Jury'ego :hi:

  Ps. Pisałeś, że TJ miałby problem sięgnąć Maxa, to Ci podałem jaka jest różnica w zasięgu, a problemem to raczej jest różnica w masie, Max na co dzień jest pewnie  z 20 kg cięższy :beer:

 16. Mendesowi jakoś to nie przeszkodziło zlać Jury'ego :hi:

  Ps. Pisałeś, że TJ miałby problem sięgnąć Maxa, to Ci podałem jaka jest różnica w zasięgu, a problemem to raczej jest różnica w masie, Max na co dzień jest pewnie  z 20 kg cięższy :beer:

  Masa to już całkiem kosmos.

  Wzrost dałby Maxowi przewagę z umiejętnością walki z dystansu. Moim zdaniem Tj nie dałby rady się przebić 😉 :roberteyeblinking:

 17. Jezu, walki o inne pasy to rób, gdy 5 razy obronisz swój bez zastojów i wyczyścisz dywizję. O 3 to gdy obronisz drugi 5 razy i w między czasie 1 jeszcze ze 3

  A teraz to wszyscy by zdobywali pasy, zapominając, że to też obowiązki ehhh

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.