Conor McGregor i Max Holloway słyną ze swoich umiejętności bokserskich. Dustin Poirier, który miał okazję walczyć z nimi po dwa razy porównał ich umiejętności w tym zakresie.

Dustin Poirier niedawno pokonał Conora McGregor nokautując go w drugiej rundzie pojedynku. W pierwszej walce musiał jednak uznać wyższość Irlandczyka, bowiem sam został przez niego rozbity.

Dwie walki z Maxem Hollowayem zakończyły się dla Poiriera lepiej – w obu wygrał. Za pierwszym razem zrobił to przez poddanie, a za drugim wygrał na punkty.

Poirier w audycji „THE FIGHT with Teddy Atlas” został zapytany o to, który z tych dwóch zawodników jest jego zdaniem lepszym pięściarzem?

Conor jest lepszym uderzaczem, ale Max lepiej wszystko składa w jedną całość i lepiej wyprowadza kombinacje. Moim zdaniem Max Holloway jest lepszym bokserem.

W ostatniej walce McGregora jego umiejętności bokserskie nie okazały się wystarczające na Poiriera. Holloway natomiast w starciu Calvinem Kattarem pokazał się ze świetnej strony rozbijając go na punkty przy użyciu swoich bokserskich kombinacji.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.