mcgregor conor max holloway

Conor McGregor i Max Holloway słyną ze swoich umiejętności bokserskich. Dustin Poirier, który miał okazję walczyć z nimi po dwa razy porównał ich umiejętności w tym zakresie.

Dustin Poirier niedawno pokonał Conora McGregor nokautując go w drugiej rundzie pojedynku. W pierwszej walce musiał jednak uznać wyższość Irlandczyka, bowiem sam został przez niego rozbity.

Dwie walki z Maxem Hollowayem zakończyły się dla Poiriera lepiej – w obu wygrał. Za pierwszym razem zrobił to przez poddanie, a za drugim wygrał na punkty.

Poirier w audycji „THE FIGHT with Teddy Atlas” został zapytany o to, który z tych dwóch zawodników jest jego zdaniem lepszym pięściarzem?

Conor jest lepszym uderzaczem, ale Max lepiej wszystko składa w jedną całość i lepiej wyprowadza kombinacje. Moim zdaniem Max Holloway jest lepszym bokserem.

W ostatniej walce McGregora jego umiejętności bokserskie nie okazały się wystarczające na Poiriera. Holloway natomiast w starciu Calvinem Kattarem pokazał się ze świetnej strony rozbijając go na punkty przy użyciu swoich bokserskich kombinacji.

4 KOMENTARZE

  1. Max po ostatniej walce gdzie zadał prawie 500 znaczących ciosów, zostawił wszystkich w tyle. Conor, a zresztą kogo on obchodzi :razz:utinlaugh:

  2. Zobaczyłbym rewanż Holloway – McGregor, tym razem w lekkiej. A Potem trylogię:goldi:

    Tylko niech Maksio tym razem normalnie się podbuduje pod 155 a nie że po prostu nie ciął za dużo

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.