Czołowi zawodnicy kategorii średniej UFC, Jack Hermansson oraz Derek Brunson, mają zawalczyć ze sobą podczas wydarzenia największej organizacji MMA na świecie, które odbędzie się 3 grudnia. Informację o planowanym zestawieniu podał ostatnio do wiadomości publicznej ceniony dziennikarz, Ariel Helwani.

Jack Hermansson aktualnie przeplata zwycięstwa z przegranymi. Ostatni występ w oktagonie UFC zaliczył pod koniec lipca, kiedy to wypunktował Chrisa Curtisa, który podjął rękawicę w zastępstwie za kontuzjowanego Darrena Tilla. Słynący z nieprzeciętnych umiejętności grapplingowych „Joker” kilka miesięcy wcześniej nie podołał na pełnym dystansie Seanowi Stricklandowi. Na chwilę obecną plasuje się na ósmym miejscu w rankingu dywizji do 83,9 kg. Na dwadzieścia trzy wiktorie w dotychczasowej karierze aż siedemnaście razy kończył swoich rywali.

Natomiast Derek Brunson w połowie musiał uznać sportową wyższość Jareda Cannoniera, który rozprawił się z nim przed czasem. Tym samym zakończyła się jego fantastyczna seria pięciu wygranych z rzędu. Wcześniej pokonywał między innymi wspomnianego wyżej Darrena Tilla, Kevina Holland czy Edmena Shahbazyana. Warto też podkreślić, iż przed minioną porażką był o krok od walki mistrzowskiej. Doświadczony Amerykanin obecnie zajmuje czwartą pozycję w drabince.

Póki co nieznana jest lokalizacja oraz walka wieczoru tej gali. W najbliższej przyszłości fani zapewne poznają więcej szczegółów.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

4 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

5jointow

Maximum FC
Lightweight

1,513 komentarzy 5,151 polubień
ziomeq

Bellator
Light Heavyweight

4,684 komentarzy 6,490 polubień
WaszkaOG

Maximum FC
Heavyweight

1,732 komentarzy 4,068 polubień

29:28 dla Hermansona.

Odpowiedz polub

łajcior

Maximum FC
Bantamweight

1,427 komentarzy 2,124 polubień

Brunson skończy tego placka i przejdzie na emeryture

Odpowiedz polub