conor mcgregor

Conor McGregor ma w tym roku wrócić do klatki UFC. Zdaniem Henry’ego Cejudo, dziś największą bronią Irlandczyka jest jego pewność siebie.

Walka Conora McGregora z Michaelem Chandlerem cały czas nie została oficjalnie potwierdzona. Irlandczyk zapowiedział jednak jakiś czas temu, że starcie odbędzie się w sierpniu i że dojdzie do niego w kategorii do 185 funtów. O powrocie Conora mówi się już od ponad roku. Zdaniem Henry’ego Cejudo, byłego mistrza UFC, Conor najpewniej nie będzie już tym samym zawodnikiem co niegdyś, pozostała jednak mu dawana pewność siebie. W rozmowie na swoim kanale w serwisie YouTube Cejudo stwierdził:

Wygląda na to, że on wciąż w siebie wierzy. Nadal ma tę pewność siebie. Myślę, że w tej chwili Conor prawdopodobnie nie ma już tych wszystkich swoich dawnych mocnych stron. Dziś jego największym atutem może być właśnie jego pewność siebie. On musi wygrać tylko tę jedną walkę. Wystarczy pokonać Michaela Chandlera, który jest niskim zapaśnikiem, a z takimi zawodnikami już Conor walczył, aby dostać szansę walki o pas. Otwartym jednak pozostaje pytanie o to czy pieniądze, sława i fortuna go zmieniły? To oczywiście zmienia, powinno zmieniać. Wygląda jednak na to, że on nadal chce walczyć.

Do walki Conora McGregora z Michaelem Chandlerem ma dojść 29 czerwca. Panowie w zeszłym roku rywalizowali z sobą w programie The Ultimate Fighter. Po telewizyjnym show mieli stoczyć pojedynek, ale do dziś do walki nie doszło.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

Avatar of MMARocks.pl
MMARocks.pl

Cohones4Life

3,004 komentarzy 3,088 polubień

Conor McGregor ma w tym roku wrócić do klatki UFC. Zdaniem Henry’ego Cejudo, dziś największą bronią Irlandczyka jest jego pewność siebie. Walka Conora McGregora z Michaelem Chandlerem cały czas nie została oficjalnie potwierdzona. Irlandczyk zapowiedział jednak jakiś czas temu, że starcie odbędzie się w sierpniu i że dojdzie do niego w kategorii do 185 funtów. […]

Odpowiedz polub

click to expand...