Wasyl Łomaczenko i Henry Cejudo

Henry Cejudo, posiadacz dwóch tytułów mistrzowskich UFC, prawdopodobnie nie wróci do startów w oktagonie w tym roku, ponieważ będzie zmuszony poddać się operacji lewego barku. Mistrz jednak nie daje zapomnieć o sobie i po tym jak Artem Lobov wygrał w starciu na gołe pięści z Pauliem Malignaggim, Cejudo zapytał fanów na Twitterze o to, co sądzą o jego walce z Wasylem Łomaczenko, wielokrotnym mistrzem świata w boksie oraz zdobywcą olimpijskiego złota.

Artem Lobov (13-15, MMA), były zawodnik UFC wygrał jednogłośną decyzją sędziów z Pauliem Malignaggim (36-8, boks), byłym mistrzem świata. Jak sądzicie, co mistrz olimpijski i podwójny mistrz UFC zrobiły walcząc z Wasylem Łomaczenko?

Na odpowiedź boksera nie trzeba było długo czekać. Łomaczenko przygotował specjalnego gifa, w którym osobiście wyśmiał mistrza UFC.

4 KOMENTARZE

  1. Co za głupia mała ku*wa z niego… To co typ jest wkurwiający to ostatnio nawet już Covingtona zacząłem lubić … Tak , zrobiłbyś debilu w boksie Łomaczenkę w przeciągu 5 rund z tym , że przez te 5 rund idę o zakład byś go nie dotknął nawet… Pojebie…

  2. Gość staje się nie do zniesienia.Pewnie teraz ma wielu fanów… trzymających kciuki żeby wtopił.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.