Hector Lombard

UFC jest bliskie zestawienia walki, która powinna zadowolić najwybredniejszych fanów MMA. Numer trzy światowych rankingów, Rory MacDonald zmierzy się w niej z Hectorem Lombardem.

Stawką w tym ciekawym pojedynku może być prawo do walki o pas mistrza wagi półśredniej. Kilka dni temu informowaliśmy, że gala UFC 186 obędzie się 25 kwietnia w Montrealu. O walce z MacDonaldem mówił sam Hector Lombard, jednak przedstawiciele UFC powiadomili, że starcie nie zostało jeszcze oficjalnie podpisane.

MacDonald (MMA 18-2, 3. w rankingu MMARocks) po wygranej z Saffiedine’em miał dostać od organizacji szansę na pas mistrza wagi półśredniej. Kiedy jednak doszło do rewanżowego starcia Lawlera z Hendricksem na UFC 181, White zmienił zdanie i zdecydował o zorganizowaniu trzeciej walki obu zawodników. Tym samym 25-letni MacDonald został bez przeciwnika, z czego skorzystał Hector Lombard, który rzucił Amerykaninowi wyzwanie na Twitterze.

Lombard (MMA 35-4-1, 4. w rankingu MMARocks) w półśredniej UFC nie znalazł jeszcze pogromcy. Kubańczyk zwyciężył w trzech pojedynkach, za każdym razem w bardzo dobrym stylu. Zawodnik wcześniej miał spore problemy ze znalezieniem przeciwnika, do momentu kiedy najpierw Burkman, a teraz MacDonald przyjęli ofertę walki.

1 KOMENTARZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.