Już w najbliższy weekend dojdzie do starcia Armana Tsarukyana z Beneilem Dariushem. Zdaniem Dana Hardy’ego, byłego pretendent do tytułu wagi półśredniej UFC, a obecnie analityka MMA, kluczem do zwycięstwa dla Dariusha będzie zmęczenie rywala w dwóch pierwszych rundach pojedynku.

2 grudnia podczas gali z cyklu Fight Night, która odbędzie się w hali Moody Center w Austin, dojdzie do pojedynku Armana Tsarukyana z Beneliem Dariushem. Przed zbliżającym się starciem Dana Hardy w programie The War Room powiedział:

Wydaje mi się, że Dariush rozkręca się bardziej w końcowych rundach. Oczywiście na początku też może być niebezpieczny, ale wówczas właśnie zderzy się z najlepszą wersją Tsarukyana. Jeśli więc na początku mocniej pociśnie Tsarukyana, to może być kluczem do sukcesu w kolejnych odsłonach pojedynku. W trzeciej rundzie, gdy Tsarukyan nie będzie miał już tyle sił, Dariush będzie mógł dodać gazu i odebrać nagrodę z inwestycji z  pierwszych dwóch rundach.

Dla 34-letniego Dariusha walka z Tsarukyanem będzie powrotem do oktagonu po porażce z rąk Charlesa Oliveiry. Przed walką z Brazylijczykiem Beneil wygrał osiem walk z rzędu, w tym pokonał m.in. Mateusza Gamrota i Tony’ego Fergusona. 13 z 22 zwycięstw w karierze zdobył przez skończenia przed czasem. Obecnie zajmuje czwarte miejsce w rankingu kategorii lekkiej UFC.

26-letni tsarukyan zajmuje obecnie miejsce ósme w rankingu kategorii lekkiej UFC. Po przegranej z Mateuszem Gamrotem w czerwcu 2022 roku wygrał dwa kolejne starcia – pokonał Damira Ismagulova oraz Joaquima Silvę. Tsarukyan ma na swoim koncie 23 pojedynki, z których 20 wygrał. Arman trzynaście razy kończył rywali przed czasem.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

Avatar of MMARocks.pl
MMARocks.pl

Cohones4Life

2,924 komentarzy 2,968 polubień

Już w najbliższy weekend dojdzie do starcia Armana Tsarukyana z Beneilem Dariushem. Zdaniem Dana Hardy’ego, byłego pretendent do tytułu wagi półśredniej UFC, a obecnie analityka MMA, kluczem do zwycięstwa dla Dariusha będzie zmęczenie rywala w dwóch pierwszych rundach pojedynku. 2 grudnia podczas gali z cyklu Fight Night, która odbędzie się w hali Moody Center w […]

Odpowiedz polub

click to expand...