Greg Hardy Francis Ngannou UFC
Greg Hardy

Greg Hardy (MMA 5-1), który podczas gali UFC on ESPN 4 pokonał Juana Adamsa (MMA 5-2) przez nokaut, tym samy dopisał do swojego rekordu piąte, błyskawiczne zwycięstwo zakończone w ten sam sposób. Dzięki szybkim nokautom, Hardy bywa porównywany do Francisa Ngannou (MMA 14-3), który słynie z błyskawicznych skończeń rywali. Greg uważa jednak, że bardzo różni się od Kameruńczyka, o czym powiedział w audycji Slip ‘n’ dip.

Francis Ngannou jest zawodnikiem, który posiada sportowe zdolności, ale nie jest pełnoprawnym sportowcem. To co stało się w jego walce ze Stipe Miocicem było jedynie ostrzeżeniem.

W ten sposób Hardy nawiązał do słabszych umiejętności walki w parterze w wykonaniu Ngannou. Sam Greg natomiast nie ma zamiaru odpuszczać sobie tego aspektu walki w MMA.

Ja od początku mówiłem, że chcę być pełnoprawnym, wszechstronnym zawodnikiem. Nie chcę skupić się na jednej konkretnej płaszczyźnie. Nie chcę być jednowymiarowy.

Greg Hardy ma na swoim koncie 6 zawodowych walk, z czego przegrał tylko jedną. Został wówczas zdyskwalifikowany za nielegalne kopnięcie kolanem.

22 KOMENTARZE

 1. Ależ bym chciał żeby Ngannou ujebał spektakularnie tego pajaca

  Nie wyznaje modrerczego kultu Ngannou, ale mógłbyy tego Hardego zweryfikować.

 2. Redakcjo, możecie w niusach zawsze dodawać imię tego kasztana? Ilekroć widzę tytuł, to pierwsza myśl "serio Dan powiedział taką głupotę?!" i wjeżdżam w niusa jak Masvidal w Askrena, żeby tylko zobaczyć, że to ten parówczak Greg. Ja rozumiem clickbaity i tak dalej, ale kurwa, niech będą jakieś granice.

 3. Redakcjo, możecie w niusach zawsze dodawać imię tego kasztana? Ilekroć widzę tytuł, to pierwsza myśl "serio Dan powiedział taką głupotę?!" i wjeżdżam w niusa jak Masvidal w Askrena, żeby tylko zobaczyć, że to ten parówczak Greg. Ja rozumiem clickbaity i tak dalej, ale kurwa, niech będą jakieś granice.

  W sumie nawet coś takiego nie przyszło mi do głowy, szczególnie że materiał jest opatrzony fotką jednoznacznie identyfikującą mówiącego. Rozumiem, że z poziomu forum foto jest niewidoczne zanim nie wejdzie się w materiał (na głównej nie ma tego problemu), ale w tym wypadku tylko względy praktyczne spowodowały wycięcie imienia, ponieważ tytuł jest i tak bardzo długi.

 4. W sumie nawet coś takiego nie przyszło mi do głowy, szczególnie że materiał jest opatrzony fotką jednoznacznie identyfikującą mówiącego. Rozumiem, że z poziomu forum foto jest niewidoczne zanim nie wejdzie się w materiał (na głównej nie ma tego problemu), ale w tym wypadku tylko względy praktyczne spowodowały wycięcie imienia, ponieważ tytuł jest i tak bardzo długi.

  Nie rozumiem jednego słowa z Twojej wypowiedzi. Czym jest główna? :awesome:

 5. Nie rozumiem jednego słowa z Twojej wypowiedzi. Czym jest główna? :awesome:

  Idealnym miejscem dla clickbaitów :roberteyeblinking:

 6. Tego udupa zweryfikuje ktoś z pierwszej piętnastki. Przecież to jest bum jakich ze świeczką szukać.

  Mgunbuti może mu wyjebać z plaskacza na parkingu, bo na prawdziwą walkę nie zasługuje na pewno

 7. Francis Ngannou jest zawodnikiem, który posiada sportowe zdolności, ale nie jest pełnoprawnym sportowcem.

  *Hardy posiada cechy mężczyzny, ale nie jest pełnoprawnym mężczyzną, bo napierdala kobiety.

 8. Co ma piernik do wiatraka ? :jjsmile:

  Rozumiem, że jesteś zwolennikiem równouprawnienia w kwestii przypierdolenia w ryło :deniro::neildegrassewhoa:

 9. @Jacek Łosak moglibyscie pisac jakos inaczej o tym czarnoskorym dzentelmenie? Murzynardy, Czardy, nie wiem Greg exFootbolGracz?

  Czytając Hardy, mi i chyba nie tylko mi, przed oczami staje raczej ten Pan

 10. W sumie tak między ustalonymi walkami dla utrzymania rozruchu Makumbunugumbu upierdoliłby takiego cwela jakim jest Hardy to nie miałbym nic przeciwko:antonio:

 11. @Jacek Łosak moglibyscie pisac jakos inaczej o tym czarnoskorym dzentelmenie? Murzynardy, Czardy, nie wiem Greg exFootbolGracz?

  Czytając Hardy, mi i chyba nie tylko mi, przed oczami staje raczej ten Pan

  Popieram. Dan to naprawdę inteligentny facet, który potrafi zrobić fajną analizę przed walką i po prostu ciekawie opowiadać o tym sporcie. No i z hejterami z Polski też porozmawia – normalnie i na luzie, nie wyglądając jakby robił to za karę i chciał się oddalić jak najprędzej 😉

  Z kolei ten "nowy" Hardy jest denerwujący i należy do nielicznych pacjentów w HW, których bardzo chciałbym zobaczyć ubijanych przez Babangidę.

 12. Francis Ngannou jest zawodnikiem, który posiada sportowe zdolności, ale nie jest pełnoprawnym sportowcem.

  :najmancoty:

  To sprawdź się z Ngannou, bo moim zdaniem, zostałbyś pełnoprawnie rozjebany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.