Michael Bisping, który miał okazję walczyć i wygrać z Andersonem Silvą, podczas telefonicznej konferencji z mediami odniósł się do drugiej wpadki dopingowej Brazylijczyka.

Cóż, moim zdaniem on zupełnie zrujnował swoją legendę. Wiel osób ma krótką pamięć i będzie jedynie wspominać jego występy, a jego występy były przecież wspaniałe. Co jeśli jednak dwa razy wpadniesz na dopingu? Za pierwszym razem można to jeszcze jakość wyjaśnić, ale za drugim, to gwóźdź do trumny.

Bisping dodał również, że kolejna wpadka Andersona Silvy kładzie się cieniem na całym MMA.

Ten koleś oszukiwał i to jest haniebne. To jest bardzo, bardzo rozczarowujące. Byłem ogromnym fanem Andersona Silvy. To co się stało jest jednak rozczarowujące i jest również skazą na samym MMA.

1 KOMENTARZ

  1. E tam, czasy przed USADA to inna kategoria, wszyscy moi ulubieni zawodnicy byli na takiej szprycy, że aż mi telewizor pulsował jak walczyli i patrzę na to z sentymentem. Tylko oni moim zdaniem powinni zakończyć karierę po zmianie zasad, bo nie da się zejść z bomby i walczyć tak samo jak się to robiło przez ostatnią dekadę na koksie. Pokusa będzie zbyt silna, będą chcieli wrócić na szczyt, ale już za późno niestety.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.