Michael Bisping, który miał okazję walczyć i wygrać z Andersonem Silvą, podczas telefonicznej konferencji z mediami odniósł się do drugiej wpadki dopingowej Brazylijczyka.

Cóż, moim zdaniem on zupełnie zrujnował swoją legendę. Wiel osób ma krótką pamięć i będzie jedynie wspominać jego występy, a jego występy były przecież wspaniałe. Co jeśli jednak dwa razy wpadniesz na dopingu? Za pierwszym razem można to jeszcze jakość wyjaśnić, ale za drugim, to gwóźdź do trumny.

Bisping dodał również, że kolejna wpadka Andersona Silvy kładzie się cieniem na całym MMA.

Ten koleś oszukiwał i to jest haniebne. To jest bardzo, bardzo rozczarowujące. Byłem ogromnym fanem Andersona Silvy. To co się stało jest jednak rozczarowujące i jest również skazą na samym MMA.

15 KOMENTARZE

 1. W sumie ma rację, rozważany jako goat wpada 2 razy

  Jones, Silva, z nietkniętych pretendentów do GOATa tylko GSP się ostał.

 2. W sumie ma rację, rozważany jako goat wpada 2 razy

  Tej Michał, przegrałeś zakład z sygnaturą rudego?

  Co do wpadki, to tu przyznaję rację Bispingowi, to gwóźdź do trumny Pająka.

 3. Tej Michał, przegrałeś zakład z sygnaturą rudego?

  Co do wpadki, to tu przyznaję rację Bispingowi, to gwóźdź do trumny Pająka.

  Sygnaturą rudego?O co chodzi.Ostatnio 2 sig-bety wtopiłem, wiesz o które sygny

 4. Czasy przed USADA to inna kategoria, wszyscy moi ulubieni zawodnicy byli na takiej szprycy, że aż mi telewizor pulsował jak walczyli i patrzę na to z sentymentem. Tylko oni moim zdaniem powinni zakończyć karierę po zmianie zasad, bo nie da się zejść z bomby i walczyć tak samo jak się to robiło przez ostatnią dekadę na koksie. Pokusa będzie zbyt silna, będą chcieli wrócić na szczyt, ale już za późno niestety.

 5. E tam, czasy przed USADA to inna kategoria, wszyscy moi ulubieni zawodnicy byli na takiej szprycy, że aż mi telewizor pulsował jak walczyli i patrzę na to z sentymentem. Tylko oni moim zdaniem powinni zakończyć karierę po zmianie zasad, bo nie da się zejść z bomby i walczyć tak samo jak się to robiło przez ostatnią dekadę na koksie. Pokusa będzie zbyt silna, będą chcieli wrócić na szczyt, ale już za późno niestety.

  Będę to powtarzał jak mantrę do końca moich dni:

  zawodnicy nie dzielą się na tych, którzy są na bombie i na tych, którzy nie są, tylko na tych, którzy dają się złapać i na tych, którzy złapać się nie dali (jeszcze).

 6. Będę to powtarzał jak mantrę do końca moich dni:

  zawodnicy nie dzielą się na tych, którzy są na bombie i na tych, którzy nie są, tylko na tych, którzy dają się złapać i na tych, którzy złapać się nie dali (jeszcze).

  Polac mu bo dobrze mowi :applause:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.