CM Punk już w czerwcu, podczas gali UFC 225 powróci do klatki UFC. Jego rywalem będzie Mike Jackson, który podobnie jak Punk przegrał w swoim zawodowym debiucie z Mickeyem Gallem. Jacksonowi nie przeszkadza to jednak w buńczucznych zapowiedziach dotyczących starcia z Punkiem.

Za pierwszym razem zapłacili mu pół miliona. Tym razem zapewne ponownie zapłacą mu tyle samo i to będzie koniec. Ta walka będzie jego ostatnią. Mogę to zagwarantować. Gdy go trafię, on nie będzie miał ochoty ponownie walczyć.

Jackson powiedział o tym w rozmowie z serwisem FloCombat i dodał, że ludzie zwyczajnie nie mieli jeszcze okazji dobrze go poznać.

Swego czasu nie miałem pojęcia kim jest Anderson Silva. Stałem się jego fanem dopiero po tym jak zniszczył Chrisa Lebena. Wcześniej walczył w innych organizacjach i nie oglądałem tego, więc nie wiedziałem kim jest. Nie znaczyło to jednak, że on nie był dobry. Nie porównuję się do Andersona Silvy, ale ludzie nie mieli mnie jeszcze okazji poznać, bo nie byłem dobrze eksponowany.

1 KOMENTARZ

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.