Wygląda na to, że UFC planuje kolejne ciekawe zestawienie w wadze półśredniej pomiędzy Gunnarem Nelsonem (16-3), a Neilem Magnym (20-6) na nadchodzącą, majową galę w Liverpoolu.

Pochodzący z Islandii Nelson ostatni raz walczył w lipcu ubiegłego roku, podczas gali UFC Fight Night 113 w Szkocji. „Gunni”  poniósł wtedy szybką porażkę z rąk Santiago Ponzinibbio. Wcześniej niesiony był na fali dwóch wiktorii, poddając kolejno Alberta  Tumenova i Alana Joubana.

Plasujący się na #9 pozycji w rankingu UFC Neil Magny podchodzi do tego boju z jednym zwycięstwem na koncie, odniesionym w grudniu 2017 roku nad Carlosem Conditem.
Warto wspomnieć, że UFC planowało niedawno pojedynek z udziałem Amerykanina na gali UFC w Chile, gdzie miał mierzyć się właśnie z ostatnim pogromcą Nelsona, Santiago Ponzinibbio.

Gala UFC w Liverpoolu odbędzie się 27 maja. W głównej walce wieczoru zmierzą się Darren Till (16-0) i Stephen Thompson (14-2), a prócz tego fani zobaczą pojedynki m.in. z udziałem Eliasa Theodorou (14-2) czy powracającego po długiej przerwie Toma Breese (10-1). 

1 KOMENTARZ

  1. No kruca fiks może być wyśmienita karta w tym Liverpoolu. Jak hajs pozwoli to w sumie daleko nie mam.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.