Greg Hardy najprawdopodobniej wystąpi na UFC 242 w Abu Zabi

Po wygranej nad Dimitriem Smolyakovem (9-3-0) na UFC Sunrise Greg Hardy (4-1-0) dostanie kolejną szansę i najprawdopodobniej zawalczy na UFC 242 w Abu Zabi razem z Khabibem Nurmagomedovem (27-0-0) oraz Dustinem Poirerem (25-5-0, 1N/C). Jak udało się ustalić Brettowi Okamoto z ESPN podczas rozmowy z menedżerem Abe Kawą gwiazda NFL celuje w numerowaną galę z PPV.

Rozmawialiśmy dzisiaj rano z Abe Kawą na różne tematy. Wspomniał o tym, że szuka szansy dla Grega Hardy’ego na gali w Abu Zabi we wrześniu. Powiedział, że Hardy’ego interesuje walka poza Ameryką i nie przeszkadzają mu ramy czasowe.

 

22 KOMENTARZE

 1. Będzie walczył z kimś z publiczności?

  Za duże ryzyko, że zbierze wpierdol.

  Znajdą mu jakiegoś byłego przeciwnika Dimitra.

 2. Będzie pasował jak ulał, a jeszcze może zdradzi im jakieś protipy jak skuteczniej napierdalać babę jak się nie słucha.

 3. Nie wiem w ogóle po co ten typ jest w UFC, a już tym bardziej nie wiem po co jest w co-main eventach

  Bo wzbudza zainteresowanie wśród casuali.

 4. Bo wzbudza zainteresowanie wśród casuali.

  Nie wydaję mi się żeby sprzedawał setki tysięcy PPV, choć wiadomo że NFL jest tam bardzo popularne to nie wiem czy akurat on był jedną z czołowych postaci amerykańskiego futbolu

 5. Nie wydaję mi się żeby sprzedawał setki tysięcy PPV, choć wiadomo że NFL jest tam bardzo popularne to nie wiem czy akurat on był jedną z czołowych postaci amerykańskiego futbolu

  Z tego co wiem to był dosyć dobry i znany właśnie. Grał w Dallas Cowboys to jest chyba mocna drużyna.

 6. Z tego co wiem to był dosyć dobry i znany właśnie. Grał w Dallas Cowboys to jest chyba mocna drużyna.

  Nie znam się, ale myślę że musi być coś wart skoro w niego inwestują, umieszczają w co-main event'ach, pomimo niechlubnej przeszłości. Będą jaja jak i na tej gali go tam umieszczą.

 7. Nie znam się, ale myślę że musi być coś wart skoro w niego inwestują, umieszczają w co-main event'ach, pomimo niechlubnej przeszłości. Będą jaja jak i na tej gali go tam umieszczą.

  UFC na pewno dobrze wie ile każdy zawodnik zainteresowania wzbudza muszą to badać na okrągło.

 8. Na tej karcie to same muslimy allahy i kozojebcy w turbanach ciekawe ring gersl jak będę wyglądać kurwa w burkach czy co

  Kobiety zakaz wstępu pewnie

 9. Miałem na myśli innego kroju sukienki :stevecarell: Nieważne

  Nie wiem w co wy sie tam ubieracie:fjedzia:

  :beer:

 10. Na tej karcie to same muslimy allahy i kozojebcy w turbanach ciekawe ring gersl jak będę wyglądać kurwa w burkach czy co

  Kobiety zakaz wstępu pewnie

  Nie będzie żadnej walki kobiet na karcie, wszyscy zadowoleni.

 11. poprosi o azyl?

  Zażąda tronu, w końcu najlepiej z nich wszystkich napierdala kobiety, więc powinien mieć najlepsze stanowisko. :robertmakeup::brainoverload:

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.