Alexa Grasso, która podczas gali UFC 238 pokonała na punkty Karolinę Kowalkiewicz, wykazała się ogromną skutecznością w zadawaniu ciosów Polce. Jak poinformowała organizacja UFC, Grasso w trakcie całej walki zadała aż 148 znaczących ciosów. Jest to drugi najlepszy wynik w historii trzyrundowych bojów w kategorii słomkowej amerykańskiej organizacji.

Rekord w tym zakresie należy do Xiaonan Yan, która podczas gali UFC Fight Night 141 zadała swojej rywalce, Syuri Kondo, 150 znaczących ciosów.

Dzięki pokonaniu Kowalkiewicz, Grasso wróciła na drogę zwycięstw po przegranej z Tatianą Suarez. Karolina Kowalkiewicz natomiast wraz z sobotnią przegraną zaliczyła trzecią porażkę z rzędu w organizacji UFC.

6 KOMENTARZE

  1. W swojej kategorii wagowej, Karolina srednio przjmuje pewnie najwiecej znaczacych ciosów na głowę. Fajnie jest byc liderem rankingu UFC, ale może czas na nowy rozdział w życiu póki można jeszcze samemu podejmowac decyzję?

  2. Karola chyba jest ogólnie w UFC numer jeden pod względem przyjmowania ciosów. Ona nie wie w ogóle co to garda. Już czas dać sobie spokój.

  3. Karola chyba jest ogólnie w UFC numer jeden pod względem przyjmowania ciosów. Ona nie wie w ogóle co to garda. Już czas dać sobie spokój.

    Twarzogarda:bleed:

  4. W swojej kategorii wagowej, Karolina srednio przjmuje pewnie najwiecej znaczacych ciosów na głowę. Fajnie jest byc liderem rankingu UFC, ale może czas na nowy rozdział w życiu póki można jeszcze samemu podejmowac decyzję?

    Samemu? A to nie Zabor decyduje o wszystkim?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.