Po tym jak Dominick Cruz wypadł z walki z Jimmie Riverą, ten postanowił wyzwać na pojedynek aktualnego posiadacza tytułu, TJ Dillashawa. Na razie nie wiadomo, czy faktycznie do takiego starcia dojdzie, ale na horyzoncie pojawił się również inny potencjalny przeciwnik. John Lineker zapowiedział bowiem w rozmowie z serwisem AG Fight, że chętnie wejdzie w miejsce kontuzjowanego Domicka Cruza.

Chętnie zawalczę z Jimmie Riverą. Nawet dałem znać UFC, że jestem dostępny. Jestem przygotowany i gotowy.

Lineker po dłuższej przerwie i porażce z rąk T.J. Dillashawa, powrócił do oktagonu UFC i pokonał na punkty Marlona Verę.

Chcę ponownie wejść do oktagonu i pokazać się z innej strony niż w starciu z Marlonem Verą. Będę walczył zupełnie inaczej. Będę walczył w swoim rytmie i ponownie będę starym, dobrym Johnem Linekerem. Będę agresywny i nacierający przez cały czas. Jestem gotów.

11 KOMENTARZE

  1. Dawać go. Lineker byłby godnym zastępstwem. To zestawienie, to murowane fajerwerki. Przynajmniej ze strony Linekera 🙂

  2. Kurde, mniejszy 2x od moczopija (swoją drogą jak mu zalotnie trzyma łapę na kolanku) i jeszcze kurwiak śmie nie robić notorycznie wagired card

  3. Co jak co, ale Lineker zawsze zaspokaja moje burackie żądze obejrzenia szalonej cepeliady rodem spod remizy. Za to go lubię.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.