Gościem dziewiątego odcinka „Gorącej linii” jest Krzysztof Jotko, który już 18 czerwca zawalczy na UFC w Ottawie z Tamdanem McCrorym.
Gość: Krzysztof Jotko
Prowadzący: Dominik Durniat

Muzyka – @CC Motocross

MP3 do pobrania

37 KOMENTARZE

 1. Az milo posluchac o tym jak Krzysiek inwestuje w siebie. Trzymam kciuki niesamowicie, bo McCrory to kocur. Oby zapasy z Lombardem zaprocentowaly, WAR!

 2. Bo zagłusza problemy z łącznością wynikającą ze skype'a. Chciałbym, żeby leciało tam ACDC albo Gunsi, ale niestety nie mam praw do ich utworów ;).

 3. Dominik Durniat

  Bo zagłusza problemy z łącznością wynikającą ze skype'a. Chciałbym, żeby leciało tam ACDC albo Gunsi, ale niestety nie mam praw do ich utworów ;).

  Moje możesz puścić. :mamed:

 4. Kurwa za Krzycha trzymam najmocniej kciuki z całego naszego towarzystwa w UFC! Koleś się niesamowicie rozwija, ładuje kase w wyjazdy i nie oszczędza na tym. Nie interesuje go jakiś kurwidołek w Polsce i trenowanie ciągle z tymi samymi ludźmi tylko ciągły rozwój i droga na szczyt! No kurwa jak go nie lubić i nie życzyć jak najlepiej? A za te słowa o Lombardzie to wiadomka:OK::beer:

 5. Laikike1

  Moje możesz puścić. :mamed:

  Jak coś to mogę napisać do Bobera żeby mi udostępnił instrumental z level up, wpasowałby się :DC:

  Krzychu to ogarnie na spokojnie splitem.

 6. Gerard

  Jak coś to mogę napisać do Bobera żeby mi udostępnił instrumental z level up, wpasowałby się :DC:

  Krzychu to ogarnie na spokojnie splitem.

  Bober ma na dysku twardym.

  P.S Kocham go kurwa

 7. Wydaje się, że Krzychu jako jeden z nielicznych polskich męskich zawodników w UFC, potraktował przygodę z amerykańską organizacją na poważnie. Inwestuje w siebie, jeździ po świecie, szuka nowych wyzwań, nowych bodźców, nie boi się ruszyć dupy poza swój comfort zone. Nie sparuje po raz kurwa miliardowy z "Piotrkiem i Sebkiem", nie ma "Mietka od zapasów" i "Władka od boksu", tylko sprawdza nowe rozwiązania.

  Jaram się w chuj jego walkami i życzę mu jak najwięcej zwycięstw, skończeń i góry hajsu!

 8. maras

  Nie sparuje po raz kurwa miliardowy z "Piotrkiem i Sebkiem", nie ma "Mietka od zapasów" i "Władka od boksu"

  O chłopie, poznań już jedzie..

 9. Śmiesznie to wygląda jak przed walką z Torem wielu (łącznie z panami w szczęce) mówiło, że tak sie nie da przygotowywać na dłuższą mete, że Krzysiek musi zostać w Ankosie. JoTKO wygrywa, a ludzie zaczynają wierzyć w jego sposób na rozwój 😉 cieszy mnie to bo zawsze mi się podobało to jego podejście "trochę tu trochę tam".

 10. Nikt nie mówił, że ma zostać w Ankosie, tylko że warto, aby znalazł jedno miejsce do trenowania. Jak słychać, Krzysiek sam też tak w końcu uznał.

 11. Fajnie się słucha i ogląda Krzyśka. Życzę mu jak największych sukcesów i rozwoju. Obyśmy niejedne czipsy z browarem mogli otworzyć do jego walk w juefsi.

 12. Dominik Durniat

  Nikt nie mówił, że ma zostać w Ankosie

  To akurat nie jest prawda. Gdy Krzychu, po zakonczeniu wspolpracy z Miroslawem Okninskim, wraz z Lukaszem Bienkowskim pojawiali sie w Ankosie, bylo sporo glosow twierdzacych, ze powini sie tam zadomowic. Dopiero porazki Janka Blachowicza w UFC ochlodzily nieco atmosfere wokol poznanskiego klubu.

 13. ahk

  [​IMG]
  :DC:

  KRZYSIU MÓWI JAK JEST! Chłopak Cigano na zdjęciu przecież! No i Jucao, kto go tam wie!

 14. ahk

  [​IMG]
  :DC:

  KRZYSIU MÓWI JAK JEST! Chłopak Cigano na zdjęciu przecież! No i Jucao, kto go tam wie!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.