glover teixeira

Glover Teixeira, mistrz UFC wagi półciężkiej, myśli o tym, żeby niedługo zakończyć sportową karierę, ale nie chce składać w tym zakresie jednoznacznych deklaracji.

Jakiś czas temu Glover Teixeira zasugerował, że w tym roku może odejść na sportową emeryturę. Teraz, w trakcie audycji The MMA Hour, powiedział dokładnie, jak zapatruje się na taki pomysł.

Ostatecznie chcę odejść na emeryturę. Idealnym scenariuszem byłoby pokonanie rywala w Singapurze, potem zawalczenie w listopadzie w Madison Square Garden z Janem i odejście. Nie chcę jednak od tak decydować. Myślę, że to jest możliwe, ale nie chcę mówić, że na pewno w tym roku zakończę karierę, albo, że stoczę jeszcze tyle walk.

Glover Teixeira będzie bronił pasa podczas gali UFC 275 i zmierzy się w tym starciu z Jirim Prochazką. Walka odbędzie się 11 czerwca w Singapurze.

Glover ma 42 lata. W MMA bije się od roku 2002. Pas mistrzowski wywalczył w boju z Janem Błachowiczem, do którego doszło w październiku roku 2021 na gali UFC 267.

Teixeira jest dziś na fali 6 wygranych z rzędu. Łącznie stoczył w karierze 40 pojedynków, z których 33 zakończyły się jego wygranymi.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

4 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

oKurwaMojeOko

Jungle Fight
Light Heavyweight

389 komentarzy 1,142 polubień

idealnie by było jakbyś przegrał z Janem kolego ::really::

Odpowiedz 2 polubień

GSPG

Jungle Fight
Heavyweight

439 komentarzy 1,058 polubień

Idealnie to by było ta:
Glover dostaje od Janka na dziurę w Medison Square Garden, Janek odzyskuje pas, a Glover w wywiadzie po walce mówi, że to żaden wstyd przegrać z takim wojownikiem jak Jan i rzuca rękawice na ziemię :antonio:

Odpowiedz 3 polubień

Logan 1989

BAMMA
Lightweight

844 komentarzy 1,187 polubień

Glovi to jednak facet z klasą. Zawsze go szanowałem. Żaden pajac poczciwa mordka

Odpowiedz 5 polubień

Komentator Internetu

EFC Africa
Light Heavyweight

2,991 komentarzy 5,598 polubień

Lubię tego gościa bo nie pajacuje i okazuje rywalom należyty szacunek. Idealnym rozwiązaniem byłoby jednak zakończenie kariery po porażce z Jankiem :jjsmile: .

Odpowiedz 3 polubień