Gane ciryl

Po zdobyciu tymczasowego pasa UFC wagi ciężkiej Ciryl Gane zyskał na popularności we Francji, w której mieszka. Na spotkanie z mistrzem w jego macierzystym klubie ustawiła się ogromna kolejka fanów.

Ciryl Gane, który podczas gali UFC 265 pobił Derricka Lewisa i zdobył tymczasowy pas wagi ciężkiej, postanowił spotkać się z fanami z Francji. Gane pokazał na Instagramie film z tego spotkania, na którym widać ogromną kolejkę ludzie czekających na rozmowę z mistrzem. Ciryl komentując tę sytuację napisał:

Dziękuję wszystkim za tak wspaniałe chwile. Serce rośnie. Zależało mi na tym, żeby móc się tym z wami podzielić. I dziękuję MMA za możliwość przeżycia takich chwil.

Gane w ostatnim czasie był bardzo aktywnym fighterem i chce teraz nieco odpocząć, ale nastawia się na walkę pod koniec roku lub na początku przyszłego. W kolejnym starciu niepokonany Ciryl ma zmierzyć się z pełnoprawnym mistrzem UFC, Francisem Ngannou.

Gane i Ngannou znają się, bo niegdyś razem trenowali w tym samym klubie we Francji. Ponieważ obaj zawodnicy wywodzą się z Paryża plan zorganizowania ich walki właśnie tam jest brany pod uwagę. Po ostatniej gali mówił o tym również Dana White, szef UFC. Niestety problemy związane z pandemią i regulacjami utrudniającymi organizację i planowanie takich wydarzeń sprawiają, iż nie wiadomo czy faktycznie to właśnie w Paryżu może dojść do walki unifikującej pasy wagi ciężkiej.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.