Gegard Mousasi

Gegard Mousasi wypowiedział się na temat nadchodzącej walki z Vitorem Belfortem na UFC 204 podczas rozmowy z mediami w Hamburgu. Mousasi stwierdził, iż jego przeciwnik będzie dla niego wyzwaniem tylko przez początkowy etap walki. Gegard odniósł się także do testowania USADA.

Vitor nie ma teraz wsparcia różnego rodzaju specyfików od doktorów. Pokonam go. Teraz wszystko jest wyrównane.  Zgodził się na pojedynek w tym momencie, bo przegrał dwie ostatnie walki. Wyzywałem go na pojedynek od miesięcy. Anderson nie chciał z nim zawalczyć więc to ja dostałem tę szansę. Teraz to starcie ma dla niego sens.

Mousasi doskonale zdaje sobie sprawę ze swojej pozycji w dywizji. Ormianin niedawno wyraził chęć stoczenia jak największej ilości walk, niezależnie od poziomu rywala.

Jeśli pokonam Vitora, kilku gości będzie jeszcze przede mną w kolejce. Jest Jacare, jest Romero. Mamy jeszcze byłych mistrzów czyli Chrisa Weidmana i Luke’a Rockholda. Skupiam się na walce z Vitorem.

Mousasi ma jasno określony plan na walkę z 39-letnim Brazylijczykiem. Wierzy, że Vitor będzie groźny tylko przez kilka pierwszych minut starcia.

To bardzo agresywny, eksplozywny zawodnik, szczególnie w pierwszych dwóch minutach pojedynku. Widziałem jego ostatnie starcia z Jacare oraz Weidmanem. Można zauważyć, że opada z sił po kilku minutach. Jeśli będę ostrożny przez te 2-3 minuty, spokojnie wygram ten pojedynek.

Walka Gegarda Mousasiego i Vitora Belforta odbędzie się na UFC 204 w Manchesterze. Główną atrakcją gali jest pojedynek, którego stawką będzie pas mistrzowski kategorii średniej, pomiędzy Michaelem Bispingiem a Danem Hendersonem.

20 KOMENTARZE

 1. co do walki oczywiście team Belfort  , ten Mousasi mnie trochę wkurza z tą gadką o specyfikach , każdy bierze i chciałbym aby jego kiedyś złapali jego na dopingu (żeby karma wróciła ) , swoje porażki tłumaczyć pewnie będzie że ten brał albo  tak jak z Machidą że się smaruje czymś  (ma ból dupy o byle co)  ,WAR BELFORT  jedziesz z tematem mam nadzieje że będzie nokaut

 2. @kaczka41 przydałaby się jakaś emotka z Gegardem na przyszłość, bo ciężko jest pisać "Gegard, gdzie teksty o tym, że matka Vitora ciągnęła ci laskę" bez tej specyficznej mordy
  :werdum:
  wojna Gegard! 😀

 3. gsp199991

  ten Mousasi mnie trochę wkurza z tą gadką o specyfikach , każdy bierze i chciałbym aby jego kiedyś złapali jego na dopingu

  Dopóki nic mu nie udowodniono, takie oskarżenia możesz sobie w buty co najwyżej wsadzić 😆

  A co do walki, Gegard w nudnym stylu przez pierwszą rundę, w drugiej wygrana przez TKO.

 4. qFel

  Wpis taktyczny ;]

  Mnie tam on zawsze rozpierdala:D

  Jak dorzucić jego wpisy to niezły psychol heh

 5. Jedno jest pewne, rozpracuje Vitora szybciej niż się spodziewacie, macie moje słowo.

 6. Stawiam na steryda, top 5 to za wysokie juz progi ale dol rankingu dalej jest w jego zasiegu

 7. Gerard

  Jedno jest pewne, rozpracuje Vitora szybciej niż się spodziewacie, macie moje słowo.

  Nie znasz sie!!!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.