Gegard Mousasi, który podczas gali Bellator 206 zawalczy z Rorym MacDonaldem, jest bardzo zadowolony z tego co oferuje mu organizacja prowadzona przez Scotta Cokera. W rozmowie z serwisem FloCombat powiedział, że w UFC nie miałby takich możliwości jak ma w Bellatorze.

Bellator rośnie w siłę, nie mam co do tego żadnych wątpliwości. Przez ostatnie kilka lat walczyłem dla UFC, a podczas gali Bellator 200 miałem okazję wystąpić w walce wieczoru. Teraz będę natomiast walczył z Rorym w super starciu, które będzie transmitować DAZN. Szansy i możliwości, które teraz otrzymuję, nigdy nie dostałbym w UFC. Jestem bardzo wdzięczny za zaufanie, którym mnie obdarzają. Ja muszę jedynie wykonywać swoją pracę, dawać dobre walki i wygrywać. Bellator rośnie i wygląda to bardzo dobrze.

Mousasi dodał również, jak zapatruje się dziś na samo UFC.

Uważam, że UFC słabnie bo zestawia złe karty walk. Ich walki wieczoru nie są intrygujące. Wiele dobrych nazwisk walczy teraz w Bellatorze. Jest Lyoto Machida, Ryan Bader, Matt Mitrione. Patrzę na moją karierę dalekosiężnie i uważam, że jestem tu, gdzie być powinienem.

1 KOMENTARZ

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.