Gegard Mousasi na temat wpadki dopingowej T.J'a Dillashawa

Mistrz wagi średniej Bellator MMA– Gegard Mousasi (45-6-2) od zawsze miał złe zdanie na temat osób, które dopuściły się użycia sterydów w swojej karierze. Tym razem Holender wycelował w T.J’a Dillashawa (16-4-0) na łamach portalu theScoreMMA.

Głupota zawodników polega na tym, że wiedzą o testowaniu, a i tak biorą. To tylko pokazuje, jak bardzo są zdesperowani, zazwyczaj to ciągnie się już od jakiegoś czasu, a teraz po prostu nie potrafią sobie bez tego poradzić.

T.J od dłuższego czasu był podejrzewany o stosowanie dopingu. Po tym, jak USADA przychodziła, on nadal to robił. Nie mogli go złapać, ale w końcu się to udało.

Co więcej, zawodnik organizacji Scotta Cokera ma wiadomość do wszystkich „oszustów”.

Co tu mówić o tych gościach? Jak wygrywasz walkę, to nikt ci tego nie odbierze. Sam o tym dobrze wiesz, kiedy bierzesz to mimo wygranej, okradasz drugiego zawodnika. Tak to widzę. Takie są zasady, zero sterydów. Tak samo jest w życiu codziennym, nie możesz przejeżdżać przez czerwone światło czy zabijać ludzi, to prawo. Tak samo doping tyczy się oktagonu. Jeżeli nie podążasz według zasad, to powinieneś być zdecydowanie surowiej karany za doping.

1 KOMENTARZ

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.