Michael Page w najbliższej walce zmierzy się z Ianem Garrym. Były zawodnik Bellatora jest przekonany, iż nie tylko wygra, ale zdominuje rywala i pokaże mu jego miejsce w szeregu.

9 marca podczas gali UFC w Miami Michael „Venom” Page zmierzył się z Kevinem Hollandem i wygrał z nim na punkty. Podczas gali UFC 303, która odbędzie się 29 czerwca, Page stanie do walki Ianem Garrym i jest przekonany, że spokojnie go pobije, o czym powiedział w rozmowie dla UFC.

On zdaje sobie sprawę, że stanowię dla niego zagrożenie. Gdy on zaczynał karierę, moje nazwisko już było znane. Gdy ja trafiałem ciosy i kopnięcia, on chybiał swoje pierwsze uderzenia. To wszystko do niego teraz powróci i będzie na niego wpływało frustrująco.

Page dodał również, że zamierza skończyć Garry’ego przed czasem.

To ja będę zawodnikiem, który będzie trafiła wszystkimi atakami. Będę sprawiał, że jego frustracja będzie rosła. To ja będę wywierał presję. Zmienię go w zapaśnika, odbiorę mu jego najlepszą broń, która nie może się nawet równać z moją. Podczas UFC 303 on będzie wyglądał słabo, a ja będę wyglądał wspaniale. Ostatecznie on pójdzie spać, w czym mu pomogę.

Michael Page rywalizuje w zawodowym MMA od roku 2012. Do tej pory stoczył 24 pojedynki, z których 22 wygrał. Aż 13 razy posyłał rywali na deski, a trzy razy zwyciężał przez poddanie.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

...wczytuję komentarze...

Avatar of Quairon
Quairon

Legacy FC
Light Heavyweight

2,131 komentarzy 4,616 polubień

Oby, war Page :bleed:

Odpowiedz 1 Like